TouchBase - візитки нового покоління Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2014 12:16 · Розділ: Нові технології

Всі ми знаємо, що без візиток сучасному бізнесменові нікуди. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес просувався, а клієнтська база розширювалася і зростала, вам просто необхідні візитки.

Історія візиток налічує чимало років. Ще в сиву давнину люди користувалися візитками – це було престижно і модно, а візитки були виключно привілеями високопоставлених осіб. Сьогодні ж заказать визитки може кожен, навіть той, хто від бізнесу знаходиться дуже далеко.

Найпоширенішими на сьогоднішній день візитками є звичайні паперові візитки, на яких роздрукована контактна інформація та інші дані стосовно вашої підприємницької діяльності. Однак трапляються візитки ексклюзивні: недавно американські розробники представили своє творіння – візитки нового покоління. Щоб поділитися інформацією з потенційним клієнтом, вистачить просто прикласти їх до екрану смартфона.

Справді, на тлі неймовірного прогресу паперові і картонні візитки, роздруковані на принтері, виглядають бідно та застаріло.

Тому чимало розробників вже неодноразово робили спроби удосконалення візитних карток. Однак ці спроби все ще далекі від ідеалу. Було навіть запропоновано взагалі позбутися візитних карток, інші розробники вирішили замінити їх QR-кодами. Ще інші створили спеціальні «візиточні» сканери CardMunch, однак і тим до досконалості треба пройти немалий шлях.

Нова розробка американців під назвою TouchBase запропонувала користувачам витончене удосконалення звичних для нас візитних карток.

Фото взято з сайту http://style.rbc.ru/
Фото взято з сайту http://style.rbc.ru/

Що собою являє TouchBase? Це звичайна собі візитка, виготовлена зі спеціального матеріалу, здатного проводити струм. Для зчитування інформації з картки, необхідно відкрити на смартфоні спеціальний додаток та прикласти її до екрану.

Як і традиційна візитка, візитка TouchBase містить всю необхідну контактну інформацію. Це і профілі в таких соціальних мережах як LinkedIn, Twitter і Facebook, дані електронної пошти та телефону. На картку ви можете помістити фотографії та відео, а також Інтернет-посилання на свої резюме та портфоліо. Ще однією цінною властивістю візитки є можливість оновлення інформації: ви можете змінювати дані, коли вам заманеться. Крім того, власник візитки завжди зможе дізнатися, хто з потенційних клієнтів переглядав його візитку.

Поки що проект TouchBase знаходиться на стадій розробки. Та щоб залучитися фінансовою підтримкою, його було опубліковано на сайті Indiegogo. Тож кожен бажаючий, кому ця розробка видається перспективною, зможе вкласти кошти в цей інноваційний проект.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.