Купивши квиток, китаєць цілий рік харчувався за рахунок авіакомпанії Автор: lesya · Опубліковано: 12.02.2014 16:57 · Розділ: Події у світі

Як ви заощаджуєте, коли грошей не вистачає чи потрібно придбати якусь важливу покупку, яка коштує немалі гроші? У кожного свої способи заощадження, та більшість із нас на деякий час відмовляються від покупок одягу та всяких там непотрібних дрібничок, економлять на розвагах, дехто – на їжі. Так чи інакше, економія передбачає певні обмеження, але тільки не у випадку з героєм нашої статті, винахідливим китайцем з провінції Шаньсі, який вирішив не відмовлятися від доступних йому благ, а зробити жертвою власної економії інших.

Справжнім зразком економії можна вважати одного китайця – придбавши один раз квиток в місцевій авіакомпанії, він майже протягом року безкоштовно харчувався у VIP-зоні міжнародного аеропорту.

Неабияку винахідливість проявив недавно один мешканець Китаю – протягом цілого року йому вдавалося водити за ніс відому авіакомпанію, безкоштовно користуючись її послугами.

Майже рік чоловік безкоштовно обідав, не заплативши за це ні копійки. Як йому це вдалося? Завдяки неабиякій фантазії, нахабству та схильністю до авантюри. Більше того, навіть коли обман було виявлено, китайцеві вдалося вийти сухим із води. Але давайте про все за порядком.

Трохи більше як рік тому мешканець китайської провінції Шаньсі купив квиток на рейс першого класу в авіакомпанії China Eastern Airlines. Згідно з правилами компанії, всі пасажири, які придбали квиток, можуть вільно проходити у VIP-зону міжнародного аеропорту, де їм пропонують безкоштовні обіди та напої.

Китаєць вирішив нікуди не летіти. Просто кожного дня він приходив у аеропорт, переносив дату вильоту, часом змінював маршрут авіарейсу, а потім преспокійно прямував у VIP-зону за своєю «чесно заробленою» порцією обіду. Прокрутити свою аферу китайцеві вдалося більше трьохсот разів. Але й цим китаєць не обмежився: коли термін дійсності квитка підходив до закінчення, він здав його у касу аеропорту, отримавши назад майже повну вартість авіабілету.

Ясна річ, керівництво компанії розсекретило задум китайця, проте у його діях не було абсолютно нічого протизаконного. Просто при прийнятті внутрішнього законодавства компанія не врахувала, що може мати справу з такими унікумами. Очевидно, тепер правила буде переглянуто, адже охочих попоїсти «на халяву» може назбиратися чимало. До кримінальної відповідальності китайця притягнути так і не вдалося.

Джерело: www.epochtimes.ru

Інші новини розділу