Бразильський поліцейський поїхав у відпустку чоловіком, а повернувся жінкою Автор: lesya · Опубліковано: 12.02.2014 14:39 · Розділ: Події у світі

Нещодавно бразильський поліцейський на ім’я Татьяго де Коста Тейшера шокував своїх колег: він поїхав у відпустку чоловіком, а повернувся звідти жінкою. Власне, відпустку поліцейський і взяв для того, щоб з’їздити в Таїланд і зробити там операцію зі зміни статі.

Бразильцю нещодавно виповнилося 33 роки. Брутальний поліцейський з доволі грубуватими рисами обличчя не викликав абсолютно ніяких підозр у своїх колег. Та й пост він займав неабиякий – начальник відділу боротьби з наркотиками, а тут у всілякі там сентименти та інші жіночі штучки не пограєшся.

Тим не менше, Татьяго де Коста Тейшера, як виявилося, давненько планував змінити стать, ретельно приховуючи власні нахили: напевне, не хотів передчасно тривожити співробітників.

Протягом тривалого часу Татьяго приймав певні препарати, щоб стати схожим на жінку, здавав аналізи та проходив підготовку до операції. А коли настав час, він взяв відпустку і вирушив до Таїланду – країни, яку можна вважати раєм для трансвеститів.

У Бразилії в Татьяго є сім’я – жінка та двоє дітей, щоправда, кілька років тому вони розлучилися. Тож ніяких питань стосовно орієнтації поліцейського ні в кого не виникало. Можна собі уявити, яким було здивування колег, коли з відпустки в дільницю повернувся не Татьяго, а Лора.

Татьяго
Татьяго


Крім операції зі зміни статі, поліцейський наважився на проведення кількох пластичних операцій, які зробили його обличчя більш жіночним.

Як не дивно, начальство вирішило сміливого бразильця не звільняти. Тож повернувшись з відпустки, він одразу ж взявся за роботу – в якості начальника відділу по боротьбі з наркотиками.

Лора
Лора


Однак тепер у Татьяго інші пріоритети, і він написав заяву, щоб перевестися в інше відділення - Татьяго де Коста Тейшера вирішив стати борцем за прва жінок, постраждалих від сексуального насильства. Тож цілком ймовірно, що зовсім скоро його переведуть в інший відділ.

Що ж стосується колег поліцейського, то вчинок Татьяго їх неабияк спантеличив. Однак вони швидко опанували собою, тож ніяких негативних коментарів на його адресу так і не прозвучало. Колеги навіть висловили підтримку Лорі, назвавши її (чи його?..) вчинок по-справжньому мужнім.

В Таїланді Татьяго пробув три місяці, а коли повернувся, то був дуже задоволений своїм вчинком: «Я не почув жодного негативного коментаря на свою адресу. Всі поводилися зі мною так, ніби нічого не сталося», - розповіла новоспечена Лора.

Джерело: ikpik.ru

Інші новини розділу