Як виготовити візитку своїми руками Автор: lesya · Опубліковано: 12.02.2014 13:25 · Розділ: Цікаві факти

Те, що успішний бізнес неможливий без реклами – істина, яка не потребує підтвердження. Саме реклама є гарантом того, що про вас дізнається світ, а отже кількість охочих купити товар чи скористатися послугами одразу зросте. А де споживачі, там і гроші, тож напрацювання клієнтської бази – невід’ємна складова успішного бізнесу.

В умовах високої конкурентної спроможності сучасного ринку за споживача доводиться боротися. І допомагають у цьому візитки – саме вони є джерелом основної контактної інформації та рекламою одночасно.

Проте користь від використання візиток сьогодні встигли оцінити практично усі підприємці, тож вірогідність того, що саме ваша візитка загубиться між десятками інших, доволі-таки висока. Вихід тут може бути один – ексклюзивні візитки. А виготовити їх можна своїми руками.

Зрозуміло, якщо вам знадобиться срочная цифровая печать визиток, листовок в СПб, то про виготовлення візиток своїми руками можете забути. Та й якщо ви управляєте великою компанією, то не годиться самому сідати за таку марудну справу. Але якщо ви – бізнесмен-початківець, і не готові витрачати шалені суми на виготовлення візиток ручної роботи, можете спробувати зробити їх самостійно.

І ще один момент: якщо вам потрібна велика партія карток, краще замовити їх у поліграфії. А ось ексклюзивні візитки, виготовлені власноруч, ви можете припасти для особливих клієнтів, на яких ви покладаєте великі надії: такі картки обов’язково виділятимуться з-поміж інших, легше запам’ятовуватимуться, тож вірогідність того, що клієнт зателефонує саме вам, зростає у декілька разів.

Перед тим, як приступити безпосередньо до виготовлення візитки, вам необхідно її створити. Допоможуть у цьому комп’ютерні програми, яких в Інтернеті є безліч. Так, створювати візитки дозволяють програми Word, Photoshop, Paint, а можна просто скачати шаблони візиток в Інтернеті та внести туди свої контактні дані.

Фото з http://do-crafts.ru/
Фото з http://do-crafts.ru/

Створюючи візитку, подбайте, щоб вона була написана грамотно, а також зверніть увагу на дизайн і колірне оформлення. Про психологічний вплив кольорів ви також можете почитати в Інтернеті, в результаті чого створите дизайн, максимально ефективний для вашого роду діяльності.

Коли все буде зроблено, і готовий шаблон збережено на комп’ютері, приступайте до реального виготовлення візиток. Для цього вам знадобиться картон – бажано білого кольору, білий папір, клей-олівець та звичайний клей ПВА, фігурні ножиці, лінійка, роликовий ніж та різнобарвні клаптики тканини.

Коли всі необхідні інструменти буде зібрано, приступайте до справи. Роздрукуйте ваш шаблон на принтері на звичайному папері, а тоді за допомогою ножа і лінійки акуратно виріжте кожну візитку.
Далі візьміть лист картону і за допомогою клею-олівця наклейте на нього візитки в ряд – так, щоб вмістилося якомога більше, але невелика відстань між краями зберігалася. Тоді берете фігурні ножиці і відрізаєте ними кожну візитку по краях.

Фото з http://do-crafts.ru/
Фото з http://do-crafts.ru/

З тканини вирізаємо прямокутники, розміри яких відповідають розмірам візиток. На зворотну сторону візиток наносимо клей ПВА і прикріплюємо шматок тканини. Все це треба гарненько притиснути і залишити під вагою до повного висихання.

Такі візитки виглядають гарно та оригінально, ось лише виготовляти їх у великих кількостях – марудна справа…


Інші новини розділу