Заморожену курку визнано зброєю Автор: lesya · Опубліковано: 12.02.2014 08:43 · Розділ: Кримінал

Фото взято з сайту amigos.lv
Фото взято з сайту amigos.lv

Про курйози судових систем говорять давно і часто, і в результаті законодавчих неточностей нерідко виникають кумедні ситуації.

Цими днями винуватцем такого курйозу став французький суд, звинувативши підсудного в тому, що він розмахував зброєю на небезпечній відстані від своєї екс-коханки. Здавалося б, нічого смішного тут нема, але в якості зброї виступила… тушка замороженого курчати.

Інцидент стався у французькому містечку Люксей-ле-Бен, що на сході Франції. За скоєний напад з птахом-зброєю в руках тридцятип’ятирічний місцевий мешканець на два роки потрапив до в’язниці. Щоправда, якщо поведінка чоловіка буде зразковою, він має шанс через рік достроково вийти на волю.

Багатьох вразила суворість покарання, та якщо зважити, що суддя визнав курку зброєю, то термін зовсім вже невеликий – чоловіка могли запроторити за ґрати і на цілий п’ять років.

Інцидент розпочався сваркою між колишніми коханцями. Підсудний, випивши зайвого, заявився додому до своєї колишньої подруги – сорокашестирічної потерпілої, яка, до речі, теж була напідпитку. Між ними спалахнув скандал, який швидко переріс у бійку, та коли поліція прибула, щоб вияснити, що до чого, вони так і не змогли пояснити, що стало причиною суперечки.

Розлютившись, підсудний вихопив з холодильника заморожену курку і кілька разів вдарив нею потерпілу. При цьому він погрожував її вбити. За допомогою курки підсудний і справді влаштував у квартирі колишньої подруги погром.

Такий інцидент у житті ув’язненого стався не вперше – раніше його вже притягували до кримінальної відповідальності через домашнє насильство. І суд заборонив підсудному наближатися до колишньої. Та він ослухався.

Сміх сміхом, але через нанесені травми жінка пробула в лікарні більше десяти днів.

Того ж дня схожий випадок стався у Великобританії. І в якості зброї виступив… тост. Сорокап’ятирічна Джулі Еванс напала на свого чоловіка, озброївшись тостом. Жінку розізлило, що чоловік не допомагав їй по господарству, і вона, затаївши образу, пішла займатися своїми справами. І тут чоловік знову її розізлив. Не стримавшись, Джулі запустила в чоловіка тостом. Дивно, але після удару шматком хліба чоловікові наклали тринадцять швів.

Жінка своєї провини не визнає, а перед судом вона повинна постати влітку цього року.

Джерело: blognews.am

Інші новини розділу