Щоб перемогти у конкурсі краси, венесуелка вшила собі в язик шматок пластмаси Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2014 22:16 · Розділ: Події у світі

Майя Нава
Майя Нава

На що тільки не йдуть жінки, щоб виглядати красиво та неперевершено. І часто їхні вчинки виходять за межі здорового глузду.

Візьмімо хоча б молоду венесуелку на ім’я Майя Нава. Одержима ідеєю здобути перемогу в конкурсі краси, дівчина готова на все. Або майже на все. Щоб гарно виглядати, не набрати зайвих кіло та бути стрункою, дівчина навіть наважилася на міні-операцію: вона вшила собі в язик шматок пластику, який робить процес прийому їжі максимально дискомфортним. Це вберігає Майю від переїдання.

Програма, присвячена дівчині, вийшла недавно на англійському каналі ВВС3 під назвою «Екстремальні королеви краси: секрети Південної Америки». У ній і розповідається історія вісімнадцятирічної Майї Нава.

Справа в тому, що дівчина має намір стати учасницею (і, звісно ж, перемогти) у місцевому конкурсі краси, поборовшись за звання «Міс Венесуела». Щоб не втратити свого шансу, дівчина до справи підійшла дуже серйозно: для досягнення зовнішньої досконалості дівчина вже провела ряд пластичних операцій, витративши на них суму в сім тисяч доларів – для Венесуели це досить великі гроші.

Молода венесуелка провела ринопластику, змінивши форму носа, вставила в груди силікон і навіть погодилася на те, щоб до її язика пришили шматок пластмаси, яка робить прийом твердої їжі болючим і дуже вже неприємним. Майя зізналася, що це допомагає їй втрачати вагу набагато швидше, при цьому їсть вона стільки ж, скільки їла раніше, але ось у рідкому вигляді.

Дивно, але батьки молодої венесуелки повністю підтримують її затію. Вони не шкодують грошей, адже хочуть, щоб їхня донька стала знаменитою, щоб її впізнавали на вулиці і все таке інше. Своєю перемогою Майя має намір довести, що можна піднятися з самих низів на самий верх, що нема вершин, які не можна було б підкорити, головне – захотіти.

Майя впевнена, що її перемога подарує і їй, і її сім’ї інше життя. А популярність і гроші допомогли б переїхати дівчині в інший район, адже вона мешкає в Санта Крузі, одному з найбільш бандитських районів столиці Венесуели Каракаса. За статистикою, раз на сорок хвилин тут стається вбивство.

Що ж стосується конкурсів краси, то їх у Венесуелі люблять більше, ніж будь-де. Це дуже прибутковий бізнес, і в ньому Майя планує здобути перемогу. Щороку конкурс «Міс Венесуела» назбирує близько п’ятдесяти мільйонів глядачів.

Джерело: http://www.medikforum.ru

Інші новини розділу