Сигарети не приносять задоволення курцям Автор: Lesly · Опубліковано: 30.07.2009 16:50 · Розділ: Суспільство

Загальновідомо, що куріння шкідливе для здоров’я, однак більшість курців навіть не задумуються про це. Мабуть зайвим буде говорити, що ця шкідлива звичка підвищує ризик розвитку різних захворювань. За даними статистики, від хвороб, спровокованих тютюнопалінням щорічно помирає 4,5 млн. людей. Протягом ХХ ст. 100 млн. смертей було спричинено курінням, а, при збереженні сучасних тенденцій, в ХХІ ст. сигарети заберуть життя в 1 млрд. курців.

А нещодавно британські науковці з Центру дослідження ракових захворювань, виявили, що куріння не приносить задоволення людям, що палять. Різні причини змушують людей викурити першу сигарету і в кожної особи свої причини, щоб продовжувати палити.

Так, 50% опитаних зізналися, що їм справді подобається курити, тоді як 47% повідомили, що викурена сигара допомагає їм справитися зі стресом. Дехто курить, щоб схуднути, тоді як інші вважають, що ця звичка надає їм соціальної ваги серед оточуючих. Деякі курці зізналися, що вони застосовують цей засіб, для того, щоб вгамувати біль.

Згідно опитування, проведеного Національною службою статистики (НСС) Великобританії, 75% респондентів згодні із забороною курити в барах, а 93% погоджуються з такою забороною для ресторанів. Крім того, дослідження, проведене НСС, показало, що 31% людей хоче кинути курити з фінансових причин, але не через турботу про власне здоров’я.

Загалом, вчені підсумували, що причини для того, щоб продовжувати курити, можуть бути різними і необхідно детально вивчити їх, щоб допомогти людині, яка вирішила відмовитися від цієї шкідливої звички.

Джерела: topnews.in

inforesearchlab.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.