Український журналіст зірвав показ мод у Нью-Йорку, вискочивши на сцену в трусах Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2014 19:57 · Розділ: Події у світі

Епатажний український журналіст Віталій Седюк цими днями зірвав показ мод у Нью-Йорку: під час шоу українець вибіг на подіум майже повністю голий.

З усього одягу на ньому були труси, які й трусами назвати важко – так собі, шмат матерії, корона, чорний плащ-накидка і червоні шкарпетки.

Стався інцидент на нью-йоркському тижні моди. Без відома організаторів заходу Віталій під час показу вибіг на сцену в епатажному вбранні. Чорні стрінги, які виставили напоказ оголені сідниці Віталія, підібраний під колір чорний плащ, недбало накинутий на плечі, а також червоні шкарпетки – фантазії Седюку, схоже, не бракує. Більше того, на короні красувався портрет кумира журналіста, знаменитого голлівудського актора Леонардо ДіКапріо. Своєю витівкою Седюк зірвав показ колекції знаменитого дизайнера Брабала Гурунга, талант і майстерність якого високо оцінили голлівудські знаменитості та дружина американського президента Мішель Обама.

Охоронці одразу вивели Седюка, однак міліцію не викликали, тож все обійшлося без арешту. Що ж стосується дизайнера, то він, за його власним визнанням, зла на журналіста не тримає.

Більше того, на вечірці, яка відбувалася після показу, Брабала помітили в тій самій короні, в якій журналіст вискочив на сцену, а згодом забув її за лаштунками. Схожі корони красувалися й на головах гостей.

Журналісти популярного видання «New York Post» назвали Віталія «новим королем тижня моди». А корону з портретом ДіКапріо модні критик назвали обов’язковим аксесуаром нового модного сезону. Що ж стосується самого журналіста, то його коментарі й пояснення ситуації виявилися не менше безглуздими, ніж сам вчинок: він назвав свою витівку способом самовираження, закликавши інших бути собою.

Автор колекції висловив сподівання, що українському журналістові його вчинок приніс задоволення. Згодом, уже на вечірці, він почав роздавати подібні корони, щоправда, із пластмаси, всім бажаючим гостям.

Ніяких офіційних претензій організатори нью-йоркського тижня моди висувати Віталієві наміру не мають.

До речі, кількома днями раніше журналіст теж опинився в центрі всезагальної уваги. Прямо на червоній доріжці під час кінофестивалю, що проходив у Санта –Барбарі, Віталій впав на коліна перед Леонардо ДіКапріо, після чого схопив його у міцні обійми. Відтягувати шанувальника від кумира довелося охороні. Але й того разу інцидент зійшов йому з рук.

Джерело: mytime.net.ua

Інші новини розділу