Секрети успішного розвитку бізнесу Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2014 12:39 · Розділ: Економіка

Є люди, створені для бізнесу. В них від природи закладена ділові й лідерські якості, і на інтуїтивному рівні вони відчувають, як себе поводити, щоб стати успішним підприємцем. При чому вони засвоюють нові знання також на інтуїтивному рівні, втілюючи свої бізнес-ідеї в життя. Та коли їхній бізнес у своєму розвиткові доходить до певного рівня, вони наймають спеціально навчений персонал, який вибирає стратегію подальшого розвитку компанії, виходячи з останніх ринкових та економічних тенденцій.

Але таких людей небагато, та якщо ви до них не належите, це зовсім не означає, що все своє подальше життя вам світить працювати на когось, а про власну справу доведеться забути. Просто вам необхідно оволодіти навиками управління компанією. Сучасні ВУЗи, орієнтуючись на потреби споживача, пропонують чимало цікавих спеціальностей, які допоможуть кожному розібратися в усіх складнощах управлінської справи. Захистивши диплом «Управление предприятием», ви можете бути певні, що ваші справи різко підуть угору.

Фото з сайту businessblogger.ru
Фото з сайту businessblogger.ru

Серед усього розмаїття нюансів, пов’язаних з особливостями управління бізнесом, ми сьогодні акцентуємо увагу на тому, як, власне, цей бізнес розвивати, адже ніяка справа, нехай і найбільш прибуткова та успішна, не проживе довго, якщо не рухатиметься далі.

Для успішного розвитку власного бізнесу ви повинні вибрати концепцію. Поставте перед собою чітку мету, зрозумійте, чого ви в кінцевому результаті хочете, і не відступайте від свого шляху. Оберіть сферу розвитку й ідею самого підприємства.

Крім того, для успішного просування та розвитку власної справи вам просто необхідне фінансове підґрунтя. Тож для початку ви повинні змусити ваше підприємство працювати стабільно, а вже тоді вкладайте кошти у його розвиток.

Ви повинні розуміти, що ніякий бізнес не проіснує довго без зростання прибутків. А звідки беруться прибутки? Правильно – від споживача. Чим більше споживачів, тим більші доходи, тож для забезпечення фінансового розвитку вам просто необхідно розширити клієнтську базу.

Щоб успішно розвиватися, ви повинні добре вивчити власну цільову аудиторію. Смакові уподобання та переваги споживачів, їхні фінансові можливості та потреби повинні бути визначальними при виборі продукції чи послуг – іншими словами, напрямку діяльності підприємства.

І наостанок додамо: щоб стати успішним бізнесменом, ви просто зобов’язані вивчати ринок. Він постійно змінюється, з’являються нові конкуренти, встановлюються нові ціни – успішний підприємець повинен уловити динамічність ринку і навчитися оперативно прилаштовуватися до його потреб.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.