В Дубаї на штучних островах створять клімат-контроль Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2014 11:08 · Розділ: Нові технології

Системою клімат-контролю сьогодні нікого не здивуєш: в будинках та офісах, автомобілях, ресторанах чи торгових центрах вони покликані забезпечити нам комфортні умови існування. Коли надворі спека, кондиціонери подарують приємну прохолоду, коли ж за вікном мороз, лагідно обігріють ненав’язливим теплом.

Серед найпопулярніших брендів, представлених на ринку сьогодні, - бренди Fujitsu, DAX, Quattroclima, кондиционер Kentatsu, а також Akvilon. Працюють вони якісно і безперебійно, в умовах правильного догляду прослужать вам не один рік. Та все ж навіть їм не під силу завдання, яке поставили перед системами клімат-контролю організатори проекту The World у Дубаї. Так, на шістьох островах штучного архіпелагу планують створити потужну систему клімат-контролю, яка навіть у найбільш спекотну погоду забезпечить мешканцям «штучної» Європи кучугури снігу.

Нагадаємо, що так зване «Серце Європи» включає в себе шість невеликих островів, розташованих на відстані кількох кілометрів від узбережжя Дубая. У 2010 році ці острови придбав Клейн Діенст, мільйонер з Австралії. Кожен з островів отримав свою «європейську» назву. Таким чином, неподалік Дубая ви можете відвідати Німеччину, Австрію, Санкт-Петербург, Швецію, Швейцарію та Голландію.

На кожному острові планувалося збудувати по одному житловому комплексу, а також чимало розважальних центрі і торгових точок. Крім того, біля кожного острова повинен з’явитися плаваючий палац.

Неподалік Дубая появиться новий комплекс (фото з www.budportal.com.ua)
Неподалік Дубая появиться новий комплекс (фото з www.budportal.com.ua)

На островах можна знайти й приватні будинки – вартість одного починається від трьох мільйонів євро. Крім того, кожен острів за допомогою сучасних технологічних досягнень планують оформити в стилі тих країн, копією яких вони є. В Австрії, для прикладу, зведуть ресторан в баварському стилі дев’ятнадцятого століття.

Проект «Серце Європи» є частиною штучного архіпелагу під назвою «Світ». Сам архіпелаг налічує більше трьох сотень островів.

Що ж стосується шести частин «Серця», то тут скоро буде встановлено елітні системи клімат-контролю, які дозволять відтворити європейський клімат з достатньою кількістю снігу та морозу.

Будівництво комплексу повинне закінчитися в 2016 році, і основною родзинкою проекту, власне, й стане погода. Лише уявіть собі: на відстані кількох кілометрів люди знемагають від спеки, а «Серце Європи» порадує відвідувачів та місцевих мешканців дощем і снігом.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.