Окуляри Google Glass навчать "розпізнавати" сексуальних маніяків Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2014 18:25 · Розділ: Нові технології

Розробивши розумні окуляри, корпорація Google зробила значний прорив у сфері комп’ютерних технологій. Так, окуляри Google Glass стали черговим кроком до завоювання комп’ютерами Всесвіту. Вони відкрили широкі можливості в плані передачі, інтерпретації та порівняння даних, і ці можливості прагнуть використати у власних цілях різні компанії – і це незважаючи навіть на те, що керівництво Google виступило проти розробки різного роду комп'ютерних програм сторонніми розробниками.

І ось недавно з’явилася інформація, ніби розробник програмного забезпечення FacialNetwork.com на даний час займається створенням алгоритму для розпізнавання даних, що отримав назву NameTag. Використовуючи вмонтовану в Google Glass камеру, програма в режимі реального часу робитиме фотографії облич, які потрапляють у об’єктив, та зіставлятиме зі зразками, взятими з наявної бази даних. Після цього програма показуватиме на екрані результат: ім'я та інші дані про людину, яку було сфотографовано.

На даний час база даних FacialNetwork.com налічує близько двох мільйонів акаунтів, і більшість із них належить знаменитостям. Та зовсім скоро виробник планує розпочати співпрацю з провідними соціальними мережами, щоб черпати дані ще й звідти.

На даному етапі програмі доступні дані з Національного публічного реєстру сексуальних злочинців США. Надалі планується співпраця з ресурсами, що пропонують знайомства в Інтернеті. У даному контексті Кевін Алан Тусса, розробник програмного забезпечення забезпечення у поєднанні з розумними окулярами дозволить «краще розуміти людей навколо нас».

Тим не менше, великі сайти знайомств в більшості випадків роблять інформацію про своїх користувачів недоступною для сторонніх. І єдиний шлях, який може розкрити дані учасників, - зареєструватися самому. Далі – більше, адже сайти знайомств – не єдина проблема, з якою в подальшому зіткнуться розробники.

Справа в тому, що сам процес розпізнавання облич може унеможливлюватися поганою якістю знімків. Або й тим, що люди носять, для прикладу, сонячні окуляри. Та над вирішенням всіх цих питань розробникам доведеться ще добряче попотіти.

На сьогоднішній день розробкою схожих програм займаються компанії Lambda Labs та Orbeus.

Що ж стосується головного винуватця всього цього – інтернет-гіганта Google - то компанія поки що не підтримала розробки. У даному контексті глава північноєвропейського відділення компанії Кай Обербека заявив, що нове ПЗ до продуктів компанії включене не буде.

Джерело: www.newsfiber.com

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.