МВФ допоможе найбіднішим країнам пережити кризу Автор: Lesly · Опубліковано: 30.07.2009 15:13 · Розділ: Економіка

Міжнародний валютний фонд різко збільшить суми позик, які надаються країнам з низьким рівнем доходів, маючи на меті допомогти їм справитися з глобальною фінансовою кризою. Крім того, ці держави, більшість з яких розміщені в Африці, південніше пустелі Сахара, не будуть сплачувати відсотки від позик до 2012 року.

Як вчора повідомив голова МВФ, Домінік Штраус-Кан, сума позики становитиме 17 млрд. дол. США, що є безпрецедентною цифрою для Фонду. Він додав, що ідея про надання допомоги найбіднішим державам належить країнам Великої Двадцятки, які звернулися до фонду з проханням виділити кошти для народів, що найбільше постраждали внаслідок кризи.

Проте, цього разу, щоб уникнути зловживання грошовими засобами МВФ, буде розроблено нові методи розподілу коштів та контролю за їх використанням.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.