Кілька вірних способів провалитися на іспитах Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2014 15:15 · Розділ: Освіта

Здавати іспити на відмінно – нудно та зовсім уже не оригінально. А ось завалити сесію, а потім ще довго-нудно бігати за викладачем з просьбою прийняти перездачу – куди цікавіше… Якщо ви належите до тих студентів, яким спокійне розмірене життя без проблем остогидло, спробуйте завалити сесію. Не знаєте як? Ми вам у цьому допоможемо.

Перший вірний спосіб НЕ здати екзамен - абсолютно нічого не вчити. Навіщо вам знати імена письменників чи основні закони фізики – в житті ж ви цим не скористаєтесь. Все, що можете зробити, це хіба що ознайомитися з назвами предметів – все ж таки треба знати, який із іспитів ви хочете не здати.

Якщо цей спосіб виглядає вам занадто простим, спробуйте інший – обов’язково пишіть шпаргалки. При цьому недостатньо просто написати, адже деякі психологи переконують, що написання шпаргалок дозволяє краще запам’ятовувати та систематизувати матеріал, - користуйтеся ними на іспитах на повну. Розіпхніть шпаргалки в усі можливі елементи одягу, під спідницю, просто в руку чи в кишеню – і списуйте, скільки душа забажає. Бажано, щоб під час іспиту хоча б одне творіння рук ваших вилетіло з-під спідниці – нехай викладач замислиться, де ж воно насправді розміщувалося...

Фото з сайту www.foxyface.ru
Фото з сайту www.foxyface.ru

З іншого боку, пишучи шпаргалки, ви ризикуєте запам’ятати матеріал. Тому ще кращий варіант – придбати готову книжечку-шпаргалку, на якій мініатюрними буквами написана відповідь на запитання: зігнута у три погибелі постать та погляд, втуплений кудись під парту, обов’язково змусять викладача виставити вас за двері.

Якщо ж справа стосується курсової чи дипломної, тут взагалі переживати не варто. Не треба нічого вчити, та й послуги сайтів, що пропонують курсовые работы Киев, вам точно не знадобляться – навіщо ж вам якісно написана робота, яку викладачі точно оцінять високо? Краще скористатися можливостями Інтернету: просто візьміть і скачайте готову роботу, а якщо такої нема, то скачайте іншу, на якусь схожу тему.

Пам’ятайте: у справі провалу екзаменів просто необхідно скористатися досягненнями новітніх технологій. Смартфони з навушниками – саме те, що вам потрібно. Голосно покашлюйте, крутіть на всі боки головою, мугикайте та перепитуйте – рано чи пізно викладач точно помітить, що ви списуєте.

Прикличте на допомогу забобони. Так, навіщо проводити ночі за книжками, як можна просто покласти конспекти під подушку і на ранок проснутися з неймовірним багажем знань у голові.

Понадійтеся на власні принади. Цей спосіб більше підійде дівчатам: коротка спідниця, декольте, лукава усмішка на обличчі та окутаний невідомістю погляд – хіба перед вами зможе встояти якийсь там викладач?

Якщо ж і на це все ви не спроможні, то просто не з’являйтеся на екзамен: навіщо всі ці труднощі та зусилля, як можна преспокійно спати вдома, поки ваш іспит НЕ здаватиметься замість вас…


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.