Аномальні місця Києва Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2014 13:47 · Розділ: Природа

На світі є чимало місць, не вивчених наукою. Тут відбуваються незрозумілі явища, знайти пояснення яким вчені не можуть. В результаті ці місцини оповиті таємницею, а там, де таємниця, завжди знайдеться місце для містики та чогось надприродного.

Не став винятком і Київ – старовинне місто з багатовіковою історією, яке пережило безліч кривавих епох… Скільки життів було забрано та стільки звитяжців полягло у боротьбі за волю та свої ідеали... Боротьба з язичництвом, князівські міжусобиці, протистояння іноземним завойовникам, сталінські репресії, геноцид, друга світова війна... Історія київської землі приховує безліч моторошних і жахливих таємниць, відголоски яких дошкуляють нашим сучасникам сьогодні. Принаймні, так твердять прихильники теорій паранормального, а ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш аномальними місцями нашої столиці.

Досить несприятливим для мешканців Києва і приїжджих є Голосіївський район Києва. Саме тут на кількох ділянках шосе найчастіше трапляються ДТП зі смертельними результатами, але найбільш містичною місциною залишається Лиса гора на Видубичах.

Якщо ви не надто знайомі з Києвом, і при цьому можливість зіткнутися з потойбіччям вас не лякає, дістатися сюди допоможе карта Киева – по ній ви доберетеся до Видубицького монастиря.

Та будьте обережні: навіть якщо ви запеклий цинік, потойбіччя може явитися до вас в образі сатаністів, язичників та інших антихристів, які до сих пір чатують тут на заблукалі душі. Згідно з легендою, в сиву давнину хан Батий замурував у печерах гори мешканців Києва, які переховувались тут від татарської орди. Похоронені живцем, вони так і не знайшли спокою на небесах, і дотепер не дають спокійно жити тим, хто мешкає неподалік. Негативної енергетики місцю додало й те, що за часів правління Петра І тут знаходилася в'язниця, а тогочасні в’язниці фактично були кладовищем живих мерців.

Не надто хороша слава ходить і про Зелений театр. Легенда повідає, що колись в Зеленому театрі мешкав сам Господар загробного світу, і якщо вже хтось заходив на його територію, то обов’язково повинен був привітатися – інакше його чекали нещастя. Особливо страхітливою є «кімната сатани», в якій, за окремими даними, проходили жертвоприношення.

Зелений театр
Зелений театр

Тим, хто остерігається всього непояснюваного, не варто ходити і на Московський міст. Збудований він кілька десятиліть тому, однак кияни встигли охрестити його чортовим. Незважаючи на густо насіяні дорожні знаки, кількість аварій тут залишається непоясненно високою. Колись тут розташовувалося кладовище, на якому ховали відьом, і місцеві мешканці вважали, що тут копошиться нечисть, тож намагалися обходити це місце десятими дорогами.

Не хочете неприємностей – не потикайте носа і на Замкову гору. Руїни старовинного замку з напівзруйнованим цвинтарем створюють гнітюче враження, до того ж, подейкують, тут розгулює примара вбитого колись господаря. А ще колись вірили, що на Андріївському узвозі існує вхід в паралельний світ. Але брама відкривається всього на одну секунду рівно ополуночі.

І, напевне, найбільш негативною аномальною зоною Києва є телевишка. Тут і жалісні стогони Бабиного Яру, і маяння душ, похованих на трьох кладовищах… Тут настільки потужна енергетика, що дехто навіть вважає, ніби це мертві передають послання нам, живим. І послання глобальних масштабів...


Інші новини розділу