Форекс: кілька "поганих" порад початківцям Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2014 11:46 · Розділ: Економіка

Фото з сайту www.avdet.org
Фото з сайту www.avdet.org

Уже протягом тривалого часу ринок Форекс приваблює все більше гравців. Одним він дозволяє заробити мільйонні статки, інших пускає по світу з торбами. Як все-таки втриматися на плаву і не припуститися найпоширеніших помилок, спробуємо вам розповісти.

Порадами, як заробити на ринку Форекс, Інтернет сьогодні рясніє, та далеко не всі вони на практиці застосовні. І якщо сліпо керуватися деякими з них, можна неодмінно дійти до провалу. Пропонуємо кілька порад, які обов’язково поставлять на вашій кар’єрі хрест.

1. Сліпо керуйтеся думкою інших людей. Якщо ви керуватиметеся порадами інших людей, так званих «успішних» трейдерів, не розробивши власної торговельної системи, вас неодмінно чекає поразка. На Форексі неможливо успішно заробляти без врахування суб’єктивного фактору. Тому лише наявність власної тактики, яку, до речі, ви лише з часом доведете до досконалості, перетворить вас у насправді успішного гравця.

2. За основу тактики обирайте коментарі аналітиків валютного ринку. Справді, набагато легше покластися на поради спеціалістів, які мають певний досвід у цій справі та професійно займаються розрахунками. Та якщо ви заглибитеся в це запитання, вивчивши якомога більше коментарів, ви зрозумієте, що в переважній більшості випадків коментарі цих самих аналітиків повністю протилежні. Та це не означає, що варто оминати їх увагою зовсім: ви повинні навчитися аналізувати всю доступну інформацію, графические модели та коментарі в тім числі, використовуючи їх з урахуванням особливостей власної торговельної системи.

3. Дайте волю емоціям. Як тільки ви почнете приймати рішення під впливом емоцій, провал вам гарантовано. Успішний трейдер – холоднокровний трейдер, тож якщо ви не можете оволодіти собою, візьміть на деякий час паузу.

4. Торгуючи на Форексі, ставте за мету тільки гроші. Насправді, більшість трейдерів-початківців саме тому приходять на ринок: їх вабить можливість вмить стати багатими. Та щоб досягти успіху, від торгівлі на Форексі необхідно отримувати моральне задоволення, як і у випадку з будь-якою іншою роботою. Лише тоді ви зможете адекватно сприймати поразки, та, не опускаючи рук, продовжувати долати далі всі перепони на шляху до успіху.

5. Не маєте грошей, щоб почати? Витратьте всі свої збереження або ж візьміть позику – ще один простий спосіб провалитися на біржі. Справа в тому, що ваша підсвідомість, знаючи, які цінні для вас ці гроші, не дозволить вам приймати адекватні рішення, а боязнь програти штовхатиме на необдумані вчинки.

6. Запасіться самовпевненістю: чим ви гірші за найбільш успішних? Навіть якщо вас наздогнав успіх, не варто розслаблятися і думати, що так буде завжди: щоб уникнути помилок, необхідні роки активної роботи. Та й то від них не застрахований ніхто.

7. Дайте волю азарту. Коментарі тут зайві, скажемо лише одне: ті, хто піддається азарту, говорять, що Форекс – це лохотрон, а ті, хто керується розумом, зважуючи свої вчинки, рано чи пізно та й піднімаються. Тож робіть висновки…


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.