Основні прийоми антицелюлітного самомасажу Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2014 11:08 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту www.liveinternet.ru
Фото з сайту www.liveinternet.ru

Целюліт – естетично неприємне захворювання, з яким сьогодні зіткнулося чимало жінок. При чому не шкодує він ні гладких, ні тендітних, адже целюліт виникає не через надмірну вагу, а через затримку води в міжклітинному просторі. Тому частенько з ним стикаються навіть худорляві дівчата.

Боротьба з целюлітом досить виснажлива, тому краще не допускати появи «апельсинової шкірки». Та коли він уже вас наздогнав, треба починати боротьбу якомога раніше: чим швидше ви приймете міри, тим швидше й легше зможете позбутися цього нестерпного ворога жіноцтва.

Як твердять спеціалісти, змусити целюліт відступити можна лише комплексними заходами. А це означає, що ви повинні в першу чергу звернути увагу на своє харчування, ввівши в раціон корисні продукти, зайнятися спортом, а також вдатися до комплексу косметичних процедур, які включають використання скрабів, косметичні обгорнення та, звичайно ж, масаж. Про останній і піде мова в нашій статті.

Звичайно, краще за все довірити цю справу спеціалістам: за допомогою спеціальних приладів і технологій вони зроблять своє діло максимально ефективно. Та далеко не всім фінансове становище дозволяє скористатися послугами професійного косметолога, тож доводиться братися за справу самостійно.

Краще за все записатися на курси масажу – так ви не лише собі зробите добре, але й іншим зможете допомогти (можливо, навіть за гроші). Зробити це ви можете на сайті http://www.mirama.com.ua/ - штат професіоналів дозволить вам швидко та ефективно оволодіти навиками масажу.

Та якщо є бажання взятися за справу негайно ж, ви повинні ознайомитися з базовими прийомами антицелюлітного самомасажу.

Прийом перший: погладжування. Власне, з нього і слід починати процедуру самомасажу. Тут слід задіяти всю поверхню долонь, а самі рухи повинні бути м’якими та лагідними. Це – підготовчий етап, який розслабляє м’язи та покращує кровообіг у капілярах.

Прийом другий: розтирання. Тут слід використовувати основи долонь або фаланги пальців, зігнутих в кулак. По черзі то натискаєте, то відпускаєте проблемні ділянки, ковзаючи по поверхні шкіри. Рухи повинні бути досить інтенсивними. Якщо масажуєте ноги, то починайте знизу й поступово піднімайтеся наверх, якщо масажуєте стегна та сідниці, виконуйте кругові рухи.

Прийом третій: розминання. Захопіть пальцями складку шкіри і добряче її розімніть – не перестарайтеся, інакше на шкірі можуть з’явитися синці. А ось почервоніння шкіри вітається, адже саме цей прийом є найбільш ефективним у боротьбі з целюлітом.

Прийом четвертий: поплескування. Роблять його або ребрами долонь, або суглобами пальців, стиснутих в кулак. Рухи повинні бути доволі інтенсивними – такими, щоб викликати вібрацію тканин.

Сам сеанс самомасажу не повинен тривати більше п’ятнадцяти хвилин, а для посилення ефекту використовуйте косметичні масла та олії.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.