Поцілунок із заручницею став для грабіжника фатальним Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2014 10:33 · Розділ: Кримінал

Грабіжники - люди здебільшого жорстокі та цинічні, однак і їм властиві прояви «високих» емоцій. Щоправда, хвилина м’якості може закінчитися для самих злочинців трагічно, що й довів один француз, який, пограбувавши ювелірний магазин, вирішив поцілувати потерпілу власницю в щоку.

Курйозний випадок стався в минулому році в Парижі: надто чуйний грабіжник через зайві сентименти дозволив поліції себе спіймати. Замість того, щоб просто випустити заручницю на волю, він вирішив на прощання чмокнути її в щоку: ДНК, яке залишилося на обличчі потерпілої, і дозволило хранителям правопорядку спіймати злочинця.

Інцидент стався 27 квітня минулого року. В квартиру власниці одного з ювелірних магазинів столиці Франції увірвалися грабіжники, взявши жінку в заручниці. Всього злочинців було двоє. Вони спіймали жінку, зв’язали її, полили голову рідиною (за їхніми словами, бензином) і почали погрожувати підпалити бізнес-леді, якщо вона не видасть коди для вимкнення сигналізації в магазині.

Перелякана жінка опиратися не стала: як-не-як, життя не купиш ні за які гроші. Вона одразу ж розповіла грабіжникам все, що вони вимагали, й тоді один із них вирушив грабувати магазин, а інший залишився на квартирі стерегти заручницю.

Фото з сайту fototelegraf.ru
Фото з сайту fototelegraf.ru

Після того, як крадіжку було скоєно, грабіжник зателефонував своєму напарнику, повідомивши, що все скінчено і той може відпустити п’ятдесятишестирічну власницю магазину на волю.

Молодик так і вчинив, та перед тим, як покинути квартиру, він, розчулившись, поцілував господиню в щоку. Це й стало його фатальною помилкою: після составления искового заявления спеціалісти взяли залишки ДНК грабіжника, і, провівши відповідні аналізи, змогли встановити особу злочинця.

Двадцятирічного злочинця затримали в місті Нім на півдні Франції. Згодом він зізнався, що поцілував жінку, щоб хоч трохи її заспокоїти. Однак цей поцілунок і поклав край злочинній кар’єрі молодика, який до того вже затримувався поліцією за дрібні порушення.

На яку суму було викрадено коштовностей, не повідомляється. Тим не менше, тепер невдахам загрожує серйозне покарання. А самій власниці магазину, як твердять спеціалісти, дуже й дуже пощастило: з моменту скоєння злочину до моменту, коли було проведено експертизу і виявлено ДНК грабіжника пройшло немало часу, тож залишки ДНК могли б безслідно зникнути. Тим більше, якщо б жінка раптом вирішила вмитися після поцілунку злочинця…


Інші новини розділу