Крутий голлівудський хлопець подарував своїй домогосподарці розкішний автомобіль Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2014 17:57 · Розділ: Події у світі

Взаємини між роботодавцями і підлеглими бувають різними: часто напруженими, іноді довірливими, та дуже рідко такими, як у відомого актора Дуейна Джонсона і його домогосподарки Есперанси.

Цими днями могутній молодик здивував світ, приємно вразивши своїх шанувальників: він подарував своїй домогосподарці розкішний автомобіль.

Так, колишній рестлер та зірка голлівудських бестселерів на прізвисько Скала, незважаючи на свої величезні розміри та не надто привітну зовнішність, виявився сентиментальним і добродушним. Вирішивши зробити подарунок своїй домогосподарці Есперансі, яка пропрацювала у нього більше десяти років, Дуейн Джонсон (Dwayne Johnson) не поскупився, купивши жінці новенький Ford Edge Limited.

За зізнанням Дуейна, Есперанса виявилася дуже вірною домогосподаркою. Вона доглядала за його домом більше десяти років, в чомусь навіть замінивши матір. Тож подарунок на суму в тридцять дві тисячі доларів для нього це не проблема.

Фотографія, на якій зірка кінематографу обіймає щасливу власницю нового авто на фоні цього самого авто з’явилася в Instagram, а про свою щедрість актор розповів у соціальній мережі «Твіттер». У «Твіттері» він написав: «Десять років вона доглядала за нашим будинком як любляча мама. Тільки що здивував Есперансу новою «тачкою».

Зауважимо, що Дуейн не скупиться на дорогі подарунки: два роки тому він з нагоди Різдва подарував своїй матері «Cadillac», розповівши історію, як колись його мати плакала, коли сім’я втратила свій єдиний автомобіль. Тоді одному з найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду було всього чотирнадцять.

Крім того, Дуейн Джонсон активно займається благодійною діяльністю – він є засновником благодійного фонду «Dwayne Johnson Rock Foundation», який допомагає хворим дітям.

До речі, Дуейн – не єдина знаменитість, яка тішить своїх підлеглих дорогими подарунками: цього року знаменита американська актриса і співачка Дженніфер Хадсон подарувала своєму асистенту, з яким вона знається з раннього дитинства, цілий будинок.

Радості асистента Уолтера Вільямса не було меж: ще б пак, не кожного Різдва ми отримуємо в подарунок документи на дім.

Ford Edge Limited (фото з www.autoblog.com)
Ford Edge Limited (фото з www.autoblog.com)


На відео, яке актриса виклала в Instagram, видно, з яким ентузіазмом та емоціями Уолтер сприйняв подарунок.


Інші новини розділу