Електронна інтерпретація традиційних браслетів Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2014 17:16 · Розділ: Нові технології

Світ не стоїть на місці, і нові технології все глибше й глибше проникають у наше повсякденне життя. При чому в усі його сфери, до того ж в усіх своїх виявах.

У нашій статті мова піде про… браслети. Не про прикраси, а про суперсучасні технологічні новинки, які розлітаються з прилавків магазинів з неймовірною швидкістю. Втім… поговоримо і про ті, й про інші.

В принципі, браслети у традиційному розумінні цього слова здобули популярність дуже давно. В якості прикрас вони використовувалися ще первісними племенами, і сьогодні найкращі ювеліри не втомлюються створювати все нові шедеври, дивуючи як чоловіків, так і жінок своєю майстерністю.

Браслети зручні тим, що вони абсолютно не створюють дискомфорту при носінні, і до того ж одразу кидаються в очі оточуючим.

Власне, цю особливість модного аксесуару й вирішили використати рекламники, перетворивши браслет у прекрасний плацдарм для рекламно-інформативних експериментів. На силиконовые браслеты наносять логотипи компаній, і вони стають, для прикладу, частиною дресс-коду працівників. Часто їх роблять невід’ємним аксесуаром благодійних акцій. А ще їх використовують в якості контролю.

Фото з сайту http://braslet.org/
Фото з сайту http://braslet.org/

Так, в багатьох розважальних закладах, які передбачають плату за вхід чи вхід за запрошеннями, сьогодні використовуються так звані контрольні браслети. Вони дозволяють контролювати вхід в клубах та на дискотеках, розподілити відвідувачів за окремими зонами, здійснювати контроль за роботою персоналу. В медичних установах такі браслети часто використовуються для ідентифікації персоналу та хворих, а також для унеможливлення потрапляння в заклад сторонніх (якщо це заборонено специфікою закладу). Словом, спектр використання таких браслетів сьогодні необмежений.

Однак розробники електронних технологій представили куди досконаліші новинки – вони створюють браслети-мінікомп’ютери.

При чому розробкою так званих фітнес-браслетів займаються відомі бренди, що випускають спортивний одяг та аксесуари, а також найбільші виробники техніки зі всього світу.

Фітнес-браслети користуються неймовірною популярністю. За допомогою спеціальних обчислень вони здатні вираховувати активність людини протягом дня, ефективність занять фітнесом, кількість зроблених протягом дня кроків та багато-багато всього іншого. Найсучасніші моделі проводять контроль за людиною і вночі, вибираючи момент, коли вам найкраще проснутися, щоб бути бадьорим, сповненим сил та енергії.

Широко використовуються і так звані медичні браслети: ці пристрої здатні вимірювати частоту пульсу і тиск, а також чимало інших показників, що дозволяє контролювати стан здоров’я хворих найрізноманітнішими захворюваннями.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.