«Дім 2» хочуть закрити Автор: CYBERMAG · Опубліковано: 30.07.2009 12:16 · Розділ: Суспільство

Влада міста Москви, схоже всерйоз зацікавилась скандальним телешоу «Дом-2». Більше того, вони вважають його шкідливим для молоді, оскільки, за словами Голови комісії Московської міської думи з охорони здоров’я, Людмили Стебенкової, передача «систематично експлуатує інтерес молоді до сексу».

Також вона додала, що подібна пропаганда дошлюбних статевих відносин та випадкових сексуальних контактів, сприяє активному розповсюдженню серед молоді венеричних захворювань та ВІЛ – інфекції, з чого можна зробити висновок, що «Дом – 2» шкодить молоді не тільки в моральному, але й у матеріальному та фізичному плані, підриваючи здоров’я нації.

Рішенням Пресненського суду м. Москви було задоволено позов про заборону трансляції «Дому – 2» у денний час – з 04:00 до 23:00.

Проти скандального телешоу раніше висловлювались міністр внутрішніх справ Російської Федерації, Рашид Нургалієв та Громадський комітет з моральності на телебаченні, аргументуючи свою позицію тим, що передача має негативний, розбещуючий характер.

Розглядаючи з експертами зміст вказаної передачі, Нургалієв наголосив на необхідності введення жорстких санкцій за показ на екрані «неприпустимих» речей та пропаганду злочинного способу життя. За його словами, штрафи повинні бути настільки великими, щоб вони призводили до повного розорення спонсорів трансляції.

Джерело: utro.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.