Apple проводить опитування серед покупців iPhone 5s Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2014 15:43 · Розділ: Мобільний зв’язок

iPhone 5s (фото з сайту www.imore.com)
iPhone 5s (фото з сайту www.imore.com)

Компанія Apple, вийшовши на ринок, завоювала визнання та схвалення споживачів, і продовжує утримувати лідерські позиції на ринку смартфонів ось уже протягом тривалого часу, випускаючи все нові продукти, нашпиговані найсучаснішими технологічними досягненнями та удосконаленими функціями.

Продукція компанії настільки популярна, що шанувальники не шкодують ніяких грошей на купівлю чергової новинки улюбленого виробника. Так, щоб купить iPhone 5S – останню новинку Apple – доведеться викласти не менше семи сотень доларів. Однак охочих зробити це ніякі перерепони не зупиняють.

Для того, щоб з’ясувати, яких удосконалень потребує чергова модель того чи іншого пристрою, співробітники компанії регулярно проводять відповідні опитування серед користувачів своєї продукції. Останнє проводилося декілька днів тому стосовно 5s.

Користувачі пристрою повинні були дати відповідь на кілька запитань, серед яких були питання стосовно того, чому саме вони вибрали iPhone. Крім того, виробники намагалися з’ясувати, які функції пристрою припали користувачам до душі найбільше, а також які пристрої конкурентів Android їм до вподоби найбільше.

Запитань в анкеті, яку отримували користувачі, чимало: щоб дати відповіді на всі з них, доведеться витратити не менше десяти хвилин.

Чимало уваги, як уже вище зазначалося, відводиться пристроям-конкурентам. Apple зацікавило, чи при купівлі смартфону вони розглядали можливість придбання пристрою на базі Android, а також те, які функції конкурентних продуктів видаються користувачам найбільш привабливими.

В анкеті були й питання стосовно нових функцій, реалізованих в моделі 5s. Серед них – можливість розблокування пристрою всього одним дотиком пальця завдяки використанню технології Touch ID.

Анкети з запитаннями розсилаються не всім користувачам. Їх отримують лише ті покупці, хто придбав iPhone 5s на офіційному сайті Apple в грудні 2013 року.

Крім того, листи приходять персоніфікованого, і у вільному доступі анкети немає, як і публічного посилання на неї.

Зауважимо, що Apple проводить схожі опитування систематично, задаючи питання покупцям кожного разу, коли на світ з’являється новий продукт компанії. Результати та пропозиції, отримані в ході опитування, компанія враховує при розробці нових моделей – принаймні, так припускають експерти.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.