Цікавий тест на визначення типу характеру Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2014 14:37 · Розділ: Психологія

Різноманітні тести – улюблений інструмент багатьох психологів. Вони допомагають визначити тип характеру, виявити, які проблеми турбують людину, з’ясувати емоційні нахили та переваги людини, виявити її інтелектуальні здібності тощо.

Тестами користуються не лише психологи, адже так цікаво прочитати щось цікавого про себе. Саме тому тести в Інтернеті користуються особливою популярністю.

При цьому можна знайти сайти на різні смаки: тематично різні та призначені для абсолютно різних вікових груп, серйозні і науково достовірні чи жартівливі або призначені для дітей – такі, як, наприклад, игры Тесты для девочек, - вибір надзвичайно різнобарвний та багатоплановий.

Якщо ви любите проходити тести, ми пропонуємо вам один досить цікавий психологічний алгоритм на визначення вашого типу характеру. Щоб пройти тест, вам потрібно взяти аркуш паперу і ручку (або відкрити блокнот на комп’ютері) і проробити ряд простих маніпуляцій.

1. Перше, що слід зробити, це сплести пальці рук в замок. Якщо наверху опиниться палець лівої руки, пишіть на аркуші літеру «Л», якщо правої – «П» відповідно.

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

2. Далі витягніть руку з виставленим вперед вказівним пальцем, прицілюючись в уявну мішень. Зверніть увагу на те, яким ви оком користувалися для прицілу - лівим чи правим. Якщо закривали праве, пишіть на аркуші «Л», ліве – «П».

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

3. Третій момент – схрещення рук: схрестіть на грудях руки, і зверніть увагу, кисть якої руки опинилася зверху: лівої – на аркуші повинна з’явитися літера «Л», правої – «П».

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

4. Четвертий етап маніпуляцій – аплодисменти. Поплескайте у долоні, і зверніть увагу, яка рука працює активніше, тобто яка по якій б’є. Якщо активніша ліва, знову пишете «Л», права «П».

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

Після всіх цих дій у вас на аркуші має з’явитися напис з чотирьох букв – це і є код вашого характеру.

А тепер розгадки:
- Поєднання чотирьох літер П (ПППП) характерне для людей консервативних, які живуть стереотипами; вони здебільшого уникають конфліктів та сварок, не люблять вступати з кимось в суперечку.
- Якщо ваш код закінчується на літеру Л, яка є єдиною в наборі букв (ПППЛ), вас можна назвати надзвичайно нерішучим: власне, це і є найбільш яскрава риса характеру.
- Поєднання ППЛП характерне для людей комунікабельних, які легко йдуть на контакт з оточуючими. Вони є досить рішучі, мають добре розвинене почуття гумору, артистичні і до всього набору люблять ще й пококетувати.
- Якщо у перших двох пунктах домінувала права, а в останніх двох – ліва рука (ППЛЛ), ви належите до рідкісного типу характеру – такий набір трапляється дуже рідко. Характер – такий, як і у попередників з кодом ППЛП, однак йому властива м’якість.
- ПЛПП є характерним для людей, схильних до аналітики. Вони є володарями м’якого характеру, у взаєминах з оточуючими обережні, часто навіть трохи холодні та вирізняються великою терпимістю.
- ПЛПЛ – ще один рідкісний тип. Такі люди є дуже беззахисними, вони легко піддаються сторонньому впливові.
- ЛППП – таке поєднання характерне для людей емоційних, які також піддаються впливові інших. Вони легко пристосовуються до життєвих змін, але, з іншого боку, таким людям бракує наполегливості і завзяття. Вони є досить товариськими та комунікабельними.
- Для володарів ЛППЛ характерні ті ж риси, що й попередникам з кодом ЛППП у поєднанні з м’якістю характеру та навіть якоюсь наївністю.
- ЛЛПП: якщо у вас вийшов такий напис, то ви належите до людей дружелюбних. Однак для вас характерна незібраність, неоднозначність інтересів. Пр цьому ви любите покопатися у собі.
- ЛЛПЛ є свідченням простодушності та довірливості людини.
- Емоційні та енергійні люди, вчинкам яких властива неймовірна рішучість, часто обирають ЛЛЛП.
- Якщо у вас чотири літери Л, то ви є людиною украй антиконсервативною. Ви у все старе можете вдихнути нове життя, є особистістю індивідуальною, та незалежною, впертою й іноді навіть егоїстичною.
- ЛПЛП - якщо у вас вийшов такий набір, емоційні зрушення вам не страшні: у вас найсильніший тип характеру. Представники цього типу вірні своїй точці зору, вони енергійні і практично до останку наполегливі у прагненні досягти поставленої мети.
- ЛПЛЛ – також характерне для сильних людей. Риси, схожі на попередній тип, однак спостерігається деяка нестійкість характеру, замкнутість та навіть якась схильність до самоаналізу.
- У людей з поєднанням ПЛЛП – характер простий і легкий.

Їм властиве якесь неймовірне вміння уникати конфліктів, вони легко спілкуються і заводять знайомства, часто міняють смаки та уподобання.
- ПЛЛЛ - люди з мінливим типом характеру. В усьому прагнуть до незалежності і свободи, намагаючись все зробити самостійно.


Інші новини розділу