Інфрачервоні обігрівачі: питання та відповіді Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2014 13:29 · Розділ: Цікаві факти

Фото взято з сайту www.oteple.ru
Фото взято з сайту www.oteple.ru

Одними з найпопулярніших систем обігріву приміщень на сьогоднішній день є інфрачервоні обігрівачі. Ці опалювальні прибори володіють цілою низкою переваг, що й робить їх популярними та затребуваними. Однак є й певні недоліки, тож найбільш застережливі покупці перед тим, як придбати обігрівач, намагаються знайти відповіді на свої запитання. На деякі з них ми спробуємо відповісти в нашій статті.

Оскільки технологія інфрачервоного обігріву відносно нова, то багатьох споживачів цікавить питання, за яким принципом працюють инфракрасные обогреватели.

Інфрачервоні обігрівачі працюють за схемою сонця: теплові промені, які випромінюються приборами, нагрівають оточуючі предмети, і ті у свою чергу віддають тепло навколишньому середовищу. Та це зовсім не означає, що столи, ліжка та інші предмети в домі будуть гарячими – на дотик вони залишатимуться такими, як завжди, але ось тепло випромінюватимуть все одно. Теплові промені створюються за рахунок енергії електромагнітного поля, тож є зовсім нешкідливими.

Наступне запитання, на яке найчастіше шукають відповіді потенційні покупці, пов’язане з безпекою використання інфрачервоних обігрівачів, а зокрема, чи не шкодять самі інфрачервоні промені в першу чергу дітям та вагітним жінкам.

Тут можна не переживати: саме інфрачервоні обігрівачі використовують для обігріву новонароджених немовлят, то ж ні вагітним, ні дітям вони абсолютно не шкодять. Що ж стосується дітей, то тут є ще один плюс: робоча поверхня інфрачервоних обігрівачів нагрівається максимум до 75 градусів, то ж навіть найбільш непосидючий малюк не постраждає від опіків.

Багатьох покупців цікавить, чи не заважають інфрачервоні прилади спати вночі, адже вони випромінюють світло. В принципі, величина випромінюваного світла залежить від типу ламп, які використовуються у приборах, однак навіть найяскравіші з них даватимуть світла не більше, ніж лагідний нічний світильник. Ще навіть зручніше, ніж у повній темряві.

Наступне питання стосується можливості поєднання стін, вкритих пластиковою вагонкою чи іншими легкоплавкими матеріалами, з інфрачервоними обігрівачами. В принципі, тут також хвилюватися не варто: при монтажі панелей між стіною та прибором залишається невеликий проміжок, і його цілком достатньо для циркуляції повітря між стіною та обігрівачем, тим більше, що його поверхня не нагрівається більше 70 градусів, а у випадку з плівками – 45.

Прилади з інфрачервоним обігрівом здатні працювати увімкненими протгом тривалого часу, хоч цілий місяць. Та все ж не варто їх залишати увімкненими без нагляду. Та якщо ви вночі знаходитеся в приміщенні, можете преспокійно залишати обігрівач увімкненим на всю ніч, тим більше, що ризик виникнення пожежі при використанні ІЧ-обігрівачів зведений до мінімуму.


Інші новини розділу