Компанія Royal Caribbean запропонувала пасажирам віртуальні балкони Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2014 23:51 · Розділ: Нові технології

Новітні технології відкрили широкі можливості в плані досягнення максимального комфорту та якомога реалістичного ефекту у віртуальних технологіях. Поєднавши можливості різних досягнень, компанія Royal Caribbean запропонувала пасажирам круїзних лайнерів помилуватися оточуючим світом з «балкону» власної каюти.

Виглядає все це по-справжньому вражаюче і максимально реалістично. А досягнути такого ефекту вдалося завдяки телевізорам, встановленим у внутрішніх каютах лайнерів. Телевізори «Навігатор оф зе ЗІЗ» замінять пасажирам ілюмінатор: на пристрої в режимі реального часу передаватимуться зображення з камер, а самі камери розміщуватимуться на судні зовні.

Телевізори висітимуть на стіні, а їх діагональ у вісімдесят дюймів дозволить насолодитися реалістичністю трансльованих зображень.

Для досягнення максимальної реалістичності, автори ідеї поекспериментували і з розташуванням телевізорів: якщо він висітиме на стіні, яка обернена на ніс корабля, то й зображення передаватиметься з того напряму – словом, все так, ніби це справжні вікна.

Все це пристосування отримало назву віртуального балкону. А щоб телевізор максимально скидався на балкон, його навіть огородили поручнями. Більше того, телевізор навіть відтворюватиме звуки моря.

При цьому телевізор показуватиме тільки те, що відбувається за бортом, – дивитися щось інше на ньому не вийде.

Віртуальні балкони виглядають досить реалістично (фото з сайту stephanieserinotravelblog.blogspot.com)
Віртуальні балкони виглядають досить реалістично (фото з сайту stephanieserinotravelblog.blogspot.com)


Гучність телевізора при цьому можна регулювати, а екран, якщо надоїсть, можна або вимкнути, або заслонити шторами.

Поки що балкони було встановлено лише в частині кают. Ясна річ, вони коштуватимуть дорожче, ніж звичайні каюти. В перше плавання оновлені лайнери повинні були відправитися вже сьогодні, а телевізори було встановлено в рамках планового ремонту лайнерів.

Зауважимо, що технологія, яку використала Royal Caribbean, далеко не нова. На сьогоднішній день віртуальні ілюмінатори широко використовує компанія Disney Cruise Line. При чому вона стала справжнім новатором, використавши телевізори з прямою трансляцією зображення ще в 2009 році. Впереміш зі звуками моря на екранах телевізорів час від часу з'являються діснеєвські персонажі.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.