Мешканка Нігерії виставила кота за двері, зрозумівши, що він гей Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2014 18:52 · Розділ: Події у світі

Легалізація одностатевих шлюбів та боротьба представників сексуальних меншин за свої права викликає у багатьох обурення та роздратування. І чим більше боротьба геїв набирає оборотів, тим запекліше обурення вона викликає у противників цієї боротьби.

Ось і нещодавно мешканка міста Лафіа, розташованого в Нігерії, виставила за двері свого домашнього улюбленця, запідозривши його в нетрадиційних сексуальних нахилах.

Що найгірше, кіт на прізвисько Бик прожив у неї цілих сім років, але й після цього часу жінка безжалісно викинула його надвір.

За зізнанням горе-господині, вона помітила у свого улюбленця "прояви гомосексуальних нахилів", після чого зрозуміла, що від кота потомства чекати не варто. А значить, старенький їй більше не пригодиться, і з ним можна преспокійно розпорощатися.

Господиня кота-невдахи розповіла, що Бик залицявся до інших котів, які мешкали в неї вдома – і це при тому, що в домі жили й кішки, тож вибір у кота був неабиякий.

Така поведінка, говорить мешканка Нігерії, порушує основні закони природи, тому спостереження неабияк збентежили жінку.

За її словами, Господь створив живі істоти обох статей не просто так, тож одностатеві взаємини – антиприродні і протизаконні.

Боячись прогнівити Бога прикриттям грішних зв’язків, жінка публічно звинуватила кота в гомосексуалізмі, наостанок додавши: «Кожен, хто захоче підібрати кота - гея, може це зробити, оскільки я не маю наміру мати з ним абсолютно ніяких справ».

Це перший випадок у Нігерії, коли кота публічно визнали геєм. І його можна назвати навіть трохи сумним і драматичним: нових хазяїв для пухнастого так і не знайшлося, а місцеві мешканці та сусіди колишньої господині тільки посміялися над тим, що сталося.

І якщо інцидент в Нігерії перший, то у світі такі випадки вже траплялися: в минулому році у США господарі вирішили приспати собаку породи пітбультер’єр, виявивши у нього гомосексуальні нахили.

Собаку віддали до притулку, де його чекала смерть. Однак в Інтернеті розпочалася ціла кампанія, спрямована на захист тварини, й інтернет-користувачі зжалилися над твариною, зголосившись забрати собаку-гея собі. В результаті підбуль отримав нових господарів, а назвали його Елтоном – на честь знаменитого британського співака-гея Елтона Джона.

Випадок, що стався у Нігерії, ясна річ, викликав обурення захисників тварин.

Джерело: mychel.ru

Інші новини розділу