Mail.ru звільнила менеджера за критику гри World of Tanks Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2014 16:17 · Розділ: Розваги

Критика – справа хороша і в багатьох випадках корисна, та все ж іноді краще тримати язик за зубами. В цьому зміг переконатися Михайло Кочергін, який щойно покинув пост директора маркетингу ігрового підрозділу компанії Mail.ru Group. Декілька днів тому він піддав нищівній критиці популярну гру World Of Tanks.

На думку Кочергіна, гра, яка завоювала визнання в цілому світі, не більше, ніж кіпрська офшорна гра, що дозволяє фашистським танкам розстрілювати танки російські.

І це при тому, що ігровий продукт, випущений білорусами, завоював шалену популярність на ринку ігрової комп’ютерної індустрії. Починаючи з 2010 року, гра назбирала сорокап’ятимільйонну аудиторію, а виручка, яку вона принесла розробникам, вимірюється сотнями мільйонів доларів. Прихильники гри створюють форуми та групи, а також часто публікують читы на World of Tanks – словом, популярності гра не втрачає вже четвертий рік поспіль.

Кочергіна звільнили за критику популярної гри (фото з www.thg.ru)
Кочергіна звільнили за критику популярної гри (фото з www.thg.ru)


Тим не менше, Михайло Кочергін вирішив розкритикувати продукт. І за це його звільнили.

Критика Кочергіна зачепила й гру Ground War: Tanks – тематичну танкову гру, доступ до якої пропонує компанія Mail.ru. В її розробці брали участь китайці, а Кочергін заявив, що іноземні компанії чинять все більший тиск на власне російську ігрову індустрію, наносячи шкоду російським розробникам та витісняючи їх з ринку.

Однак керівництво компанії сприйняло виступ Кочергіна в штики: мовляв, Михайло перевищив свої повноваження, адже сама компанія дотримується протилежних позицій. Тож Кочергіну варто було утриматися від своїх висловлювань, а він взяв на себе забагато, що й призвело до звільнення.

Проте не всі сприйняли виступ колишнього директора негативно: за словами Ганни Артамонової, віце -президент Mail.ru Group, слова Кочергіна, які швидко розповсюдилися у мережі, просто вирвані з контексту, й ідея, яку пробував донести Михайло до аудиторії, не така вже й крамольна: мова, скоріше, йшла про питання врегулювання співвідношення вітчизняних та іноземних продуктів.

Але відеоролик, а точніше, його частина, швидко розповсюдившись в Інтернеті, стали основою для внутрішнього дослідження компанії, в результаті чого Кочергіна було звільнено. У компанії додали, що звільнення відбулося за згодою сторін.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.