6 причин відвідати Чехію Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2014 15:35 · Розділ: Цікаві факти

Чехія – прекрасна країна, відвідини якої залишать незабутній слід в усіх любителів подорожувати. Для наших співвітчизників Чехія приваблива ще й тим, що вона пропонує якісний і порівняно недорогий відпочинок, тож відвідини Праги обійдуться набагато дешевше, ніж відвідини Лондона чи Парижа.

Причин відвідати Чехію є багато, але ми розглянемо лише деякі з них.

1. Причина 1 – це пам’ятки та визначні місця, а їх у Чехії багато. Це і руїни старовинних замків, храми, костели, і, звісно ж, Прага, яка вже сама по собі є пам’яткою. Любителі містики можуть відвідати чеські катакомби, а тим, кому до вподоби архітектура, варто на свої очі побачити танцюючий дім. Словом, у Чехії можна знайти багато чого цікавого на свій смак.

2. Причина 2 - обучение в Чехии. Ця розвинена європейська країна пропонує вигідні умови навчання як своїм, так і іноземним студентам. При цьому в багатьох випадках на безкоштовних засадах. Переваги навчання за кордоном в даній статті ми не обговорюватимемо, а скажемо лише, що диплом міжнародного зразка, а також перспективи, які він відкриває, щось та й значать.

Прага не залишає байдужим нікого (фото з сайту pradatravel.ua)
Прага не залишає байдужим нікого (фото з сайту pradatravel.ua)

3. Причина 3 – пиво. Чехія славиться виробництвом найрізноманітніших сортів пива, тому любителям цього напою обов’язково слід тут побувати. Тим більше зараз, коли знайти на прилавках магазинів натуральне пиво – корисне та смачне – практично неможливо. Тут є чимало ресторанів-пивоварень, які пропонують не лише скуштувати напій, але й на власні очі побачити, як його готують. А можна навіть відвідати спа-салон і скупатися в ігристому басейні, наповненому пивом.

4. Причина 4. Гірськолижні курорти. Європейський сервіс за доступними цінами у поєднанні з чудовими засніженими краєвидами роблять активний зимовий відпочинок у Чехії вельми привабливим.

5. Причина 5 – чеська кухня. Не надто екзотична для українця, оскільки включає в себе м’ясні та рибні страви, часто жирні та калорійні, вона чудово задовольнить смаки навіть найбільш вишуканих гурманів, тим більше українців, адже хто може встояти перед смачнючими шпікачками чи оломоуцькими сирками?...

6. Причина 6 – лікування. Всі, хто хоча б раз чув про Чехію, обов’язково чув про Карлові Вари: цілющі мінеральні води, сольові та грязьові ванни, а також розвинута оздоровча інфраструктура – Чехія не одному допомогла назавжди розпрощатися зі своїми хворобами…


Інші новини розділу