Топ-5 найпопулярніших додатків для Android в минулому році Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2014 13:09 · Розділ: Нові технології

Пристрої на базі Андроїд користуються популярністю споживачів (фото з 4idroid.com)
Пристрої на базі Андроїд користуються популярністю споживачів (фото з 4idroid.com)

Пристрої на Android в останні роки завоювали левову частку ринку мобільних пристроїв, тож розробники різних рівнів, уловивши стійкість та популярність тенденції, пропонують користувачам все нові додатки для операційної системи від компанії Google.

В минулому році таких додатків вийшло чимало, а ми пропонуємо вашій увазі найбільш затребувані та популярні программы и игры на Андроид.

На першому місці за кількістю скачувань опинився додаток WhatsApp Messenger – сервіс, який відкриває можливість швидкого обміну повідомленнями. В принципі, цей додаток працює і на інших смартфонах, і дозволяє він обмінюватися повідомленнями між практично усіма пристроями.

При цьому за спілкування з абонентами платити не доведеться, адже вартість повідомлень входить у вартість тарифу за Інтернет. Зручно, швидко і дешево.

Друга сходинка серед найбільш затребуваних додатків дісталася додатку SwiftKey Keyboard. Ця віртуальна клавіатура відкрила користувачам широкі можливості для введення тексту.

Клавіатура не лише дозволяє вводити текст – вона аналізує ваш контент у соціальних мережах, і підбирає слова, виходячи з вашого стилю написання, видаючи в результаті підказки. Це дозволяє набирати ще швидше.

Третім став додаток Facebook – адаптація найпопулярнішої соціальної мережі під пристрої на базі Android. Він дозволяє користувачам використовувати всі можливості соціальної мережі, які відкриває персональний комп’ютер.

Далі розташувався Titanium Backup Pro - програма, призначена для відновлення файлів. Користувачі – люди різні, часто люблять експериментувати зі своїми гаджетами. Результат – безповоротне зникнення улюбленого і часто дуже потрібного контенту.

Крім того, програма дозволяє заздалегідь зберегти важливі дані, і при потребі їх за лічені секунди відновити.

Ще один додаток - MineCraft Pocket Edition. Це кишеньковий симулятор для будівництва. Так, використовуючи гру, кожен зможе відчути себе навіть не будівельником, а радше ландшафтним дизайнером: використовуючи блоки землі, шматки дерева, резервуари з водою, ліс, пісок метал та інші матеріали, ви зможете самостійно створити світ за власним смаком. Також ви зможете створювати археологічні шедеври.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.