Найзухваліше викрадення авто 2013 року Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2014 12:37 · Розділ: Кримінал

Автомобілі, а особливо дорогі та розкішні, часто стають об’єктами зазіхань грабіжників. Тому угони в нашій країні – нерідкість. Тим більше, що майстерність деяких автолюбителів та й розвиток новітніх технологій здатні настільки перетворити крадений автомобіль, що до нього ні з якого боку не підкопаєшся.

Намагаючись захистити своє майно від зазіхань, автовласники встановлюють дорогі системи сигналізації, купують автомобильные видеорегистраторы, блокують двері та кермо. Але найзавзятіших цим не зупиниш, і вони зважуються на вельми небезпечні та дуже зухвалі викрадення автомобілів.

Найзухвалішим автоугоном минулого року можна назвати викрадення п’яти автомобілів на суму більше мільйона євро. При цьому автомобілі були викрадені в одні ніч і – що найголовніше – прямо з салону.

За одну ніч з салону пропало 5 автомобілів (фото з сайту news.infocar.ua)
За одну ніч з салону пропало 5 автомобілів (фото з сайту news.infocar.ua)


Виявили крадіжку працівники салону, прийшовши вранці на роботу. Вони помітили нестачу двох нових і трьох старих автомобілів. Серед викрадених авто – моделі Bentley Continental GT Speed і кабріолет Continental GTC.

За розслідування взялася поліція Німеччини, однак правоохоронці визнали, що шансів знайти вкрадені авто небагато.

І версій, хто б міг вчинити злочин, у поліції як кіт наплакав. Згідно з однією із них, викрадення п’яти дорогих автомобілів – справа рук професійних злодіїв, а якщо це так, то автомобілі вже давно покинули кордон Німеччини. Скоріше за все, автомобілі замовляли або росіяни, або мешканці країн Близького Сходу.

Як уже зазначалося, дорогі автомобілі часто приваблюють злочинців. Однак далеко не завжди ці пограбування закінчуються вдало, принаймні для грабіжників. Для прикладу, в 2011 році поліція спіймала трьох поляків-невдах, які викрали трійку розкішних авто зі Швейцарії.

Крім того, що злодії отримали чималий термін за угон, їм ще довелося розмитнити крадені авто. А вартість розмитнення склала більше як півмільйона доларів – і це тільки за Bugatti. Злодії мають смак: об’єктами викрадення стали автомобілі марки BMW, Ferrari та Bugatti. Зокрема остання модель - Grand Sport Sang Bleu – була ексклюзивною і коштувала більше 1,2 мільйона євро.

Власне, Bugatti й помітили поліцейські, адже такий автомобіль тяжко не помітити. Спіймали й водія BMW, а ось водієві Ferrari вдалося втекти від правосуддя.


Інші новини розділу