5 згубних звичок, що призводять до бідності Автор: lesya · Опубліковано: 04.02.2014 13:46 · Розділ: Цікаві факти

Фото взято з сайту nm2000.kz
Фото взято з сайту nm2000.kz

Попри те, що всі ми хотіли б досягти в житті успіху, це вдається далеко не всім. Адже для цього треба володіти цілим набором звичок, знань та навиків.

Однак ми не народжуємося з усіма цими навиками, а здобуваємо їх потім. А це означає, що навіть якщо ми безнадійні невдахи, робота над собою допоможе кардинально змінити ситуацію. В першу чергу слід позбутися негативних звичок та рис характеру.

Більше того, навіть якщо ви зараз – людина багата, і, здавалося б, домоглися успіху в житті, не поспішайте розслаблятися: ці звички можуть скинути вас з небес на землю. Допомогти в нелегкій справі боротьби з самим собою можуть деловые книги, які дозволять вам правильно розставити пріоритети та освоїти основні етапи роботи над собою, своїм оточенням та бізнесом.

Отож чого слід в першу чергу позбутися, щоб не збідніти та стати успішним?

1. Найперше, від себе треба відганяти звичку жаліти самого себе. Ті, хто дозволяють собі цю слабинку, підсвідомо налаштовані на бідність, і вона неодмінно до них прийде. При чому приводи, щоб пожаліти себе, можуть бути вкрай несподіваними: недосконала фігура, не та стать, ріст, національність, шлюб чи його відсутність - жалість до себе – це такий собі якір, який весь час тягнутиме вас донизу.

2. Жадібність. Якщо ви увесь час намагаєтеся заощадити, купуючи лише товар з розпродажів чи по скидках, багатими вам не стати. Сюди ж належить небажання платити за освіту дітей (мовляв, вам ніхто не допомагав), прагнення змусити працівників працювати якнайбільше за якнайменші гроші, - все це неодмінно приведе до розорення.

Те, що ви так тотально заощаджуєте, означає лише те, що ви запрограмовані на дисбаланс доходів та витрат. Налаштована на багатство людина готова платити реальну вартість товару чи послуг, очікуючи аналогічної поведінки від інших.

3. Люди-невдахи – це ті, хто займається ненависними справами. Навіть якщо це повсякденні справи, такі як миття посуду чи прогулянки з собакою, намагайтеся від них відмовитися. Адже виконуючи те, що ви ненавидите, ви програмуєте себе на бідність і терпіння. Займатися необхідно лише тим, що і справді приносить вам задоволення.

4. Ніколи не вимірюйте успіх виключно грошима – як-то кажуть, багаті теж плачуть. Ні черговий рахунок на кредитці, ані дизайнерський одяг не зроблять вас щасливими, якщо ви самі того не захочете.

5. Не витрачайте більше, ніж можете собі дозволити. Кредитки та працівники банку з превеликою радістю заженуть вас у яму – це ж їхній дохід. А ось вам потім віддавати, а це вже не так радісно і легко, як купувати.


Інші новини розділу