Лондонська продавщиця часу Рут Бельвіль Автор: lesya · Опубліковано: 04.02.2014 11:29 · Розділ: Цікаві факти

Сучасний хронометр (фото з сайту www.pam65.ru)
Сучасний хронометр (фото з сайту www.pam65.ru)

Наручні годинники сьогодні є, швидше, виразником статусу та модним аксесуаром, аніж вимірювачем часу, адже функцію хронометра перебрали на себе гаджети. Тим не менше, виробники годинників з появою мобільних технологій не збанкрутіли, а навпаки, піднялися до немалих висот, зробивши ставку на випуск дорогих моделей.

Чому ж годинники до цих пір користуються популярністю? Тепер вони виконують роль прикраси, як коштовні кольє, персні, каблучки чи щось іще. При цьому якщо кольє, сережки та підвіски є в більшості жіночими аксесуарами, то годинники чудово доповнюють та підкреслюють стиль чоловіків.

Та й, погодьтеся, глянути на годинник, що висить на руці, набагато зручніше, аніж витягувати з самісінького дня сумки телефон чи нишпорити в кишені у пошуках загубленого гаджета.

Тож якщо ви захотіли купити годинник, вам сюди: на сайте mehanizm.com.ua/ мужские часы представлені в широкому асортименті – від дешевих до дорогих і престижних моделей. Тут є і прості моделі китайських виробників, і золоті годинники швейцарців.

Купують годинники і ті, хто намагається зберегти консервативну моду. А найзапеклішим хранителем традицій у даному плані була така собі Рут Бельвіль. Бізнесвумен, якщо її можна так назвати, за свою діяльність отримала прізвисько Лондонської продавщиці часу.

У 1892 році Рут успадкувала від своїх батьків оригінальний бізнес. Кожного ранку вона вставала, вирушала у Грінвічську королівську обсерваторію, звіряла свій годинник з місцевим хронометром, а далі доставляла час своїм абонентам. Здебільшого її послугами користувалися годинникарі.

Однак технологічний прогрес украй негативно позначився на бізнесі Рут – коли у 1924 році радіостанція «Бі-бі-сі» запустила точу трансляцію часу, з її постійних двох сотень клієнтів у неї залишилося всього не більше п’ятдесяти.

Продаючи час, Рут стала останньою представницею вимираючої професії. Близько п’ятдесяти років показники годинника дозволяли їй заробити на хліб, та якраз напередодні війни, у 1939 році, жінка вийшла на пенсію.

Своїм життям Рут довела, що якісний хороший хронометр – це щось набагато більше, ніж шкала вимірювання часу, тож не варто сліпо віддавати перевагу усім новинкам, адже рівномірна хода справжнього наручного годинника подарує вам незрівнянні відчуття, налаштувавши на філософську хвилю.


Інші новини розділу