10 простих правил, які допоможуть зробити життя успішним Автор: lesya · Опубліковано: 03.02.2014 15:00 · Розділ: Життя

Продиктовані суспільством стереотипи змушують нас постійно працювати над собою. І в бажанні стати успішними ми готові якщо й не на все, то багато на що.

Однак шлях до успіху – це вам не тридцятиметрова дистанція, а куди довший відрізок, і якщо ви захочете його подолати, вам знадобиться чимало терпіння та наснаги. А якщо ви хочете зробити це якнайшвидше, доведеться підсвідомо налаштуватися на успіх, перебудувати власне світосприйняття та виробити в собі деякі звички.

Допомогти у цій справі можуть популярні сьогодні бізнес-тренінги та консультації, які дозволять максимально сконцентруватися на виконані того чи іншого важливого для вас завдання.

Щоб не викинути грошей на вітер, потрібно вибирати досвідчених тренерів та викладачів, у яких за плечима чималий цінний досвід у тій чи іншій справі та які мають чим поділитися зі слухачами. Якщо ви оберете тренінги Олександра Васельова, можете бути упевнені, що розпочали співпрацю з лучшим в России бизнес-тренером, бизнес-консультантом, а швидкий результат стане найпереконливішим доказом компетентності викладача.

Однак для досягнення успіху тренінгів недостатньо – вам доведеться постійно працювати над собою. А допоможуть вам у цьому прості правила, дотримуючись яких ви зможете легко долати проблеми, не розчаровуватися в людях та завжди досягати своєї мети.

1. Рухайтеся далі, незважаючи ні на що. Можливо, ця фраза і звучить банально, але ви повинні бути готові до невдач і поразок. Але вони не мають вас зупинити – адже сильний не той, хто не впав, а той, хто впавши зумів піднятися.

2. Якщо у вашій голові зародилася якась цікава ідея, запишіть її: навіть якщо ви впевнені, що не забудете, все одно запишіть, потім самі ж собі скажете «спасибі».

3. Намагайтеся попереджувати партнерів, друзів та близьких кожного разу, коли ви спізнюєтеся на зустріч: це допоможе справити враження серйозної людини, яка до своєї справи ставиться відповідально.

4. Не смійтеся над чужими мріями: багато бізнесменів-новаторів, незважаючи на насмішку, домагалися свого, перевернувши традиційні уявлення про світ.

5. Не варто повертатися до людей, які вас зрадили. Повірте, зрадники не змінюються, вони робитимуть це знову і знову. Тож не варто ще раз розчаровуватися.

6. Приділяйте достатньо часу своїм батькам, адже завжди їхня смерть настає несподівано. І щоб не було тягучого відчуття провини, образ тощо, намагайтеся не відкладати спілкування на потім.

7. Намагайтеся бути ввічливими з усіма. Навіть у складні моменти, коли емоції можна висловити лише ненормативною лексикою, будьте вищими від нахаб, не опускайтеся до їхнього рівня.

Фото з сайту sincere.do.am
Фото з сайту sincere.do.am

8. Навчіться визнавати власні помилки: це вміння в першу чергу знадобиться тільки вам. Якщо ви тверезо оціните ситуацію, уникнути скоєних помилок буде набагато легше.

9. Перестаньте скаржитися: чужі проблеми, за винятком хіба що ваших найближчих, абсолютно нікого не цікавлять.

10. Якщо не можете прийняти рішення, ляжте поспіть: після сну всі проблеми видаються не такими вже нерозв’язними.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.