Британці звинуватили іграшки у виникненні анорексії Автор: lesya · Опубліковано: 03.02.2014 13:54 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото взято з сайту kinder-baby.ru
Фото взято з сайту kinder-baby.ru

Дитячі ляльки та іграшки вже протягом тисячоліть забавляють дітей. Вони розвиваються та видозмінюються, і сучасні іграшки з незграбних деревинок перетворилися у високотехнологічні апарати, нашпиговані найрозвиненішими механізмами.

Однак далеко не в усіх іграшки викликають задоволення та схвалення, адже деякі з них, переконані експерти, можуть зашкодити вашому малюкові. І мова йде не про неякісні матеріали, які сьогодні заполонили дешеву нішу ринку дитячих іграшок, зовсім ні. Спеціалісти ведуть мову про шкідливий вплив на психологію малюка.

Так, кілька днів тому на прилавках британських магазинів, що пропонують маленьким споживачам найрізноманітніші детские игрушки, з’явилася нова серія іспанських ляльок «Ненуко». Лялька являє собою невелику дитину, яка починає вередувати, коли її змушують поїсти.

Представникам однієї громадської організації така лялька видалася украй шкідливою. Активісти переконані, що лялька вироблятиме у дівчаток негативну психологічну модель сприйняття дійсності, що в результаті може потягти за собою анорексію – захворювання, яке проявляється у відмові від їжі через страх набрати зайві кілограми.

Ляльку випустила іспанська компанія Famosa, і до цього часу її продукція користувалася чималою популярністю.

При цьому ляльки виходять у різних варіантах: це і найкрихітніші новонароджені, і діти-дошкільнята. Є навіть хлопчики «Ненумо».

Однак останній варіант ляльки - «Ненуко не хоче їсти» - сподобався далеко не всім.

Справа в тому, що вередлива лялька відвертатиметься від свої «мами», як тільки та піднесе до її рота ложку. Поведінка дитини повністю імітує поведінку немовлят, які не хочуть їсти.

Після того, як ви приберете ложку, лялька знову прийме нормальну позу. Коштує це задоволення 55 доларів США.

Симпатична «Ненуко», однак, прийшлася по душі не всім: представники громадської організації, що веде боротьбу за права хворих на анорексію, заявили, що творіння іспанців підсвідомо викликатиме у дівчаток думку, ніби відмова від їжі – це цілком нормальне явище, а це згодом може перерости в анорексію.

Та представники компанії з таким несподіваним твердженням не погодилися: вони переконані, що лялька просто продемонструє дівчаткам, що догляд за дитиною – справа не проста, і вередлива «Ненуко» зможе підготувати дівчат до майбутнього материнства.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.