Австралійці створили сумку, яка захищатиме від зайвих витрат Автор: lesya · Опубліковано: 01.02.2014 11:15 · Розділ: Нові технології

Розумний клатч (фото з www.redferret.net)
Розумний клатч (фото з www.redferret.net)

Те, що жінкам надзвичайно важко встояти перед спокусами, які відкриває шопінг, відомо давно і всім. А якщо у ваших руках ще є кредитка з пристойною сумою, витрати стають необмеженими та невпинними.

В результаті ми робимо чимало безглуздих та непотрібних покупок, а коли справа доходить до розрахунків, беремося за голову…

Намагаючись допомогти людям встановити контроль над власними витратами, розробники створюють все нові гаджети, покликані сконцентрувати увагу користувача на доцільності покупок та допомогти виробити силу волі й не піддатися спокусі. Трохи раніше ми писали про японців, які створили спеціальний «розумний» гаманець Living wallet: оснащений коліщатками, він може втікати від марнотратного господаря, відсилати СМС «контролюючим органам», в якості яких виступають друзі чи родичі, тощо.

А нещодавно австралійці представили свій винахід – розумні жіночі сумки, що здійснюватимуть контроль над слабкодухими любителями шопінгу.

Винахід отримав назву iBag. Ця симпатична сумочка виготовлена у вигляді клатчу, оснащеного низкою різнокольорових лампочок-прикрас.

Розробники вбудували в сумочку спеціальну програму, яка контролюватиме витрати власника. Як тільки сумка зафіксує, що її господарка направляється в бік великого торгового центру, вона почне миготіти різнокольоровими лампочками та пищати. Якщо це не допоможе, сумка почне видавати ще більш пронизливі звуки.

У випадку, коли власниця сумки вперто проігнорує звукові сигнали, пристрій, як і гаманець японців, почне відправляти повідомлення друзям, чиї номери телефонів користувач попередньо вкаже. Якщо і ця міра не допоможе, клатч візьме і заблокується, і ви вже ніяк не зможете його розкрити, поки не покинете межі торгового центру.

За словами творців програми, їхній винахід носить в собі психологічний підтекст, адже на практиці програму дуже легко обдурити, переклавши гаманець, для прикладу, у кишеню. Фактично, винахід покликаний привернути увагу до проблем шопоголізму, та якщо винахід зустріне схвалення користувачів, його запустять у серійне виробництво. Передбачувана ціна "розумного" клатчу - 170 доларів.

Не знати, як жінкам, але чоловікам винахід припав до вподоби: вони переконані, що сумка допоможе зекономити чимало коштів сімейного бюджету.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.