Рекламне агентство Ogilvy показало, як виглядатимуть соцмережі в реальному житті Автор: lesya · Опубліковано: 31.01.2014 17:37 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту techmoran.com
Фото з сайту techmoran.com

В сучасному світі залишилося зовсім небагато людей, які не користуються соціальними мережами. При чому можливості соціальних сіток давно вийшли за межі звичайного спілкування.

З точки зору експертів соціальні мережі таять в собі стільки ж доброго, скільки й поганого. Деякі користувачі настільки заглиблюються у віртуальну реальність, що готові проміняти на неї живу дійсність.

І часом таке захоплення соціальними мережами доходить до безглуздості, а наші вчинки, які ми вважаємо цілком прийнятними в площині онлайн-спілкування, в реальному житті виглядали б досить кумедно. Продемонструвати, як виглядатимуть соціальні мережі, спроектовані в реальне життя, взялося рекламне агентство Ogilvy, яке зняло відеоролик, що яскраво демонструє, як безглуздо виглядає поведінка в соцмережах в реальному житті.

Говорячи про безглуздість поведінки низки користувачів, неможливо оминути увагою таку популярну модну тенденцію, як сигны вконтакте – написи на оголених тілах, можливо, і виглядали оригінально, й авторам ідеї не бракує фантазії, однак сьогодні, коли все це стало масовим явищем, воно, це явище, межує з безглуздістю та навіть дурістю.

Однак сігни – це ще не все: виявляється, навіть звичайні лайки в реальному житті виглядатимуть не надто адекватно.

Ролик, представлений компанією Ogilvy Johannesburg, був знятий як реклама оператора Cell C. Мобільний оператор Cell C поширює свої послуги на території Південної Африки. Сам відеоролик отримав назву Data.

Герой ролика – кумедний молодик в окулярах, який прогулюється містом і «ставить лайки» незнайомим перехожим, будівлям та місцям. Лайки в реальному житті – це стікери з відповідними написами. Крім того, хлопець фотографував себе на «Полароїд», звертався до перехожих з бажанням оцінити знімки, а також постійно оновлював «статуси» - написи на стінах будинків.

Мета, яку ставив перед собою ролик, - це звернути увагу громадськості на проблему соціальних мереж. Сучасні люди просто не можуть жити без онлайн-спілкування та Інтернету.

Тож креативщики увімкнули фантазію, спробувавши нам показати, що було б, якби ми користувалися Polaroid замість Instagram або оновлювали статуси, заявляючи про це вголос.

«Спробуйте вийти за межі електронної коробки та гляньте, як виглядає світ без Social Media!» - приблизно так можна сформулювати основну ідею та гасло ролика.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.