Користувачам Gmail порадили пошукати важливі листи серед спаму Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 20:22 · Розділ: Нові технології

Чекаєте важливого листа, а на пошту він все не приходить? Пошукайте його у папці «Спам», радять представники Google.

Цими днями деякі користувачі пошти Gmail отримали лист від компанії, в якому їх попросили перевірити папки «Спам» та «Кошик» на наявність цінної інформації. Справа в тому, що через несправність сервісу в ці папки могли потрапити потрібні листи.

Неполадки було зафіксовано п’ятнадцятого січня і тривали вони протягом тижня, до двадцять другого січня. В результаті цих несправностей окремі дії, що застосовувалися до одного листа, могли автоматично застосовуватися і до другого.

І якщо користувач відкрив повідомлення, позначивши його як спам, система могла відправити в ту ж папку і потрібного листа.

Представники компанії також повідомили, що з неполадками могли зіткнутися власники пристроїв iPhone та iPad, користувачі версії Gmail для мобільних браузерів та додатку «Gmail Офлайн» з інтернет-магазину Chrome.

На сьогоднішній день, за твердженням фахівців компанії, неполадки вже усунено.

Нагадаємо, що останнім часом сервіс Gmail працює несправно вже вдруге. В ніч на двадцять п’яте січня сервіс «впав» у низки користувачів. А в результаті ще одного збою американець під ніком Hotmail отримав на адресу своєї поштової скриньки тисячі листів від випадкових користувачів сервісу.

Тим не менше, компанія постійно працює над удосконаленням служби, і недавно, для прикладу, було дозволено відправляти листи людям, поштові адреси яких користувачам невідомі.

Інформацію стосовно даних користувачів сервіс запозичуватиме з соціальної мережі Google+. Тож для того, щоб відправити листа людині, ім’я та прізвище якої вам відоме, достатньо буде в графу «Одержувач» внести ці дані. Якщо користувач зареєстрований в Google+, то він отримає повідомлення.

Та попри те, що одержувач отримає листа, його e-mail для відправника так і залишиться прихованим. Сервіс «розсекретить» його лише в тому випадку, коли користувач надішле відповідь на послання.

Та якщо користувач не захоче отримувати листи від людей, які не мають адреси його поштової скриньки, він зможе вибрати відповідний пункт у налаштуваннях, дозволивши відправку лише друзям або взагалі нікому.

Нововведення стосується лише користувачів, зареєстрованих в Google+ - тільки вони зможуть отримати повідомлення, надіслані не по адресу, а по імені.

Джерело: www.newsbcc.com

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.