У США співробітниця McDonald's продавала героїн у "хеппі-мілах" Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 18:05 · Розділ: Кримінал

Шаніа Денніс (фото з www.newsfiber.com)
Шаніа Денніс (фото з www.newsfiber.com)

В погоні за легким хлібом люди часто переступають закон. Такий шлях вибрала для себе і 26-річна американка Шаніа Денніс (Shania Dennis), працівниця мережі закладів швидкого харчування McDonald's. Шаніа вирішила продавати героїн.

І оскільки торгівля для неї - повсякденна справа, адже прямий обов’язок дівчини – стояти за прилавком та обслуговувати клієнтів, вона вирішила підзаробити практично «непомітно», ховаючи пакети з героїном в хеппі-міли.

Однак поліція розкусила дівчину, організувавши контрольну закупку та заарештувавши злочинницю. Сталося це у Пітсбурзі.

За даними слідства, Шанія передавала своїм клієнтам героїн, запаковуючи його в коробки з «хеппі-мілом» - традиційним дитячим обідом, пропонованим McDonald's.

Система працювала наступним чином: бажаючий придбати наркотик повинен був зробити замовлення у віконці, призначеному для водіїв, додавши, що хотів би отримати іграшку для «хеппі-міла». Замовник отримував дитячий обід, а в ньому була "іграшка" – пакетик з героїном. Розрахунок також проходив через віконце для водіїв.

Однак злочинні діяння, та ще й на виду у сотень відвідувачів, не можуть пройти непомітно. Чи то хтось із співробітників запідозрив щось неладне, чи Шанія випадково вручила пакет з «подарунком» не тому відвідувачу, але врешті-решт вона потрапила під підозру поліції.

Правоохоронці підіслали свого покупця з поміченими купюрами, який і здійснив покупку. Після цього Шанію схопили: в її білизні було знайдено 80 помічених доларів, а два долари – вартість одного «хеппі-міла» дівчина поклала в касу.

Більше того, оперативниками було виявлено десять уже розфасованих доз героїну, які Денніс встигла запакувати, і ще п’ятдесят було виявлено при розшуку. Незважаючи на очевидні докази, Шанія свою провину заперечує.

До речі, це вже не перший випадок, коли співробітники McDonald's використовують свою роботу в якості прикриття. Трохи раніше поліцейські в одному з містечок, розташованих неподалік Пітсбурга, схопили ще одного наркоторговця: на цей раз це був хлопець, а наркотики він пакував всередину в гамбургери.

До речі, трохи раніше експерти виявили, що гамбургери самі по собі містять наркотики. Це глутамат натрію, підсилювач смаку. Речовина, за твердженням експертів, викликає звикання, й людині потім тяжко відмовитися від шкідливої їжі. Деякі фахівці переконані, що це свого роду легальний легкий наркотик.

Джерело: lenta.ru

Інші новини розділу