Компанії Lego та Google запустили онлайн-конструктор Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 16:04 · Розділ: Розваги

Фото з umm4.com
Фото з umm4.com

Якщо ви в дитинстві любили конструктори, а тепер статус та вік не дозволяють вам зайнятися улюбленою справою, скористайтеся новинкою компаній Lego та Google, які запустили так званий онлайн-конструктор. Тепер кожен користувач Інтернету, який завантажить програму, зможе побудувати дім в будь-якій точці півкулі, не виходячи з дому.

Створена і представлена нещодавно платформа онлайн-конструктора отримала назву Build With Chrome.

Сама ідея проекту з’явилася набагато раніше. У 2012 році її втілили в життя австралійські розробники. Однак проект був пробним, тож доступ до нього отримала обмежена кількість користувачів. Тим не менше, ідея виявилася успішною, і тепер можливостями онлайн-конструктора зможе скористатися кожен.

Користувач отримає у власне розпорядження набір найрізноманітніших блоків від Lego і фундамент, на основі якого й створюватимуться майбутні конструкції. Спершу програму адаптували виключно для створення будинків, однак трохи фантазії, і ви зможете створювати справжні шедеври. А щоб ваше творіння не кануло в небуття, ви можете поділитися ним у Google+ та Google Maps.

Допомогти розібратися у всіх тонкощах конструкторної справи допоможе так званий «Майстер-будівельник».

Програма використовує технологію тривимірної графіки WebGL, за допомогою якої можна будувати найрізноманітніші споруди. Щоправда, платформа підтримуватиметься тільки браузером Chrome.

Окрім основної вкладки, на якій ви будуватимете будівлю, є ще й дві інші: на одній ви зможете, власне, «поспілкуватися» з «Майстром-будівельником», а на іншій переглянути, які будівлі збудували інші користувачі.

За словами представників обох компаній, творча свобода, яку дарує конструктор Lego, не повинна обмежуватися звичними уже кубиками, виготовленими з пластику. Тривимірна графіка – теж чудовий варіант, що допомагає розвивати креативність та творчі здібності, переконані вони.

«Поділіться своїми творіннями в Google+, і ми обов’язково опублікуємо найбільш винахідливі», - додають на завершення розробники.

Що ж стосується компанії Lego, то вона вже протягом багатьох років випускає конструктори, які однаково годяться як для дітей, так і для дорослих. Частенько виходять тематичні серії, присвячені серіалам, мультфільмам чи якимсь подіям.

Трохи раніше, для прикладу, вийшла серія Lego, присвячена героям серіалу The Simpsons.

Конструктор було випущено з нагоди двадцять п’ятого ювілею мультсеріалу, і він неабияк потішив фанатів. Щоправда, вартість такого задоволення не кожному по кишені – заплатити двісті доларів за пластмасових героїв мультфільму не кожен захоче. Перший комплект міститиме п’ять фігурок головних героїв, наступний – решту шістнадцять.

Джерело: http://mmr.ua/news

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.