Випущено навушники нового покоління Maserati Edition Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 15:19 · Розділ: Нові технології

Всі меломани знають, що якісні навушники – це вже половина справи на шляху до задоволення, яке можна отримати під час прослуховування улюблених композицій.

Намагаючись максимально задовольнити користувачів, відома компанія-виробник техніки Bowers & Wilkins (Британія) у співпраці з Maserati запустила у виробництво новий продукт – навушники нового покоління P5 Maserati Edition. Навушники випускатимуться обмеженими партіями.

Обидві компанії, які вже протягом тривалого часу займаються удосконаленням та розробкою нових технологій звучання, при виробництві своєї продукції беруть до уваги найменші деталі. Саме тому навіть дрібні елементи виготовляються з найякісніших матеріалів.

Що ж стосується нового продукту, то й тут виробники відзначилися: при виробництві навушників використовувалися мейларова діафрагма та неодимові магніти.

Фото з сайту www.extravaganzi.com
Фото з сайту www.extravaganzi.com


Останні здобули широке розповсюдження та популярність завдяки своїм неповторним властивостям. Неодимові магніти на даний час є найпотужнішим магнітним сплавом, і вони практично не розмагнічуються. А це означає, що навушники і через кілька років забезпечать вам ідеальне звучання, як і при купівлі.

Неодимові магніти сьогодні знайшли й іншу сферу застосування: завдяки високим показникам потужності, неодимовый магнит в Киеве використовують в протизаконних цілях – для зупинки лічильників.

Що ж стосується нової моделі навушників, то, крім високотехнологічних матеріалів, тут використовуються й інші цінні «дрібнички»: шкіряні накладки на навушники забезпечують чудову шумоізоляцію, спеціальна конструкція міцно фіксує зовнішню панель. Навушники призначені для тривалого прослуховування, вони не викликають ані найменшого дискомфорту.

Від бренду Maserati навушники успадкували шкіряні оздоби, темно-синю барву, логотип компанії, виконаний у вигляді тризубу. Навушники постачатимуться в комплекті з дорожньою сумкою, обробленою шкірою, на якій також видніється логотип компанії.

Зазначимо, що емблема у вигляді тризуба була створена самим Маріо Мазераті у 1926 році.

Разом з навушниками до комплекту входитиме кабель з позолоченими роз’ємами, а також кабель, що дозволить підключати навушники до смартфону. Вартість нового гаджета складе 540 доларів, і він підтримуватиме він останні версії пристроїв iPod, iPhone та iPad.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.