Як доглядати за пуховиком Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 13:56 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту modnij-puhovik.ru
Фото з сайту modnij-puhovik.ru

Коли температура за вікном опускається нижче нуля, а ще надворі вітер і сніг, на вулицю й носа неохота потикати. Але нікуди не дінешся, і хоч-не-хоч треба вкутуватися тепліше, і вирушати на боротьбу з холодами.

Справжнім помічником у цій справі стане пуховик. Якісний, порівняно недорогий і теплий, він врятує від негоди, зігрівши навіть у люті морози.

Однак вибрати справжній та якісний пуховик, який прослужить вам вірою і правдою багато років, не дуже просто. І перед тим, як вирушити за покупкою, варто озброїтися певними знаннями, зайти на форум – словом, назбирати якомога більше інформації про види пуховиків, ціни та виробників.

А ще вам знадобиться якомога більше інформації про те, як правильно доглядати за пуховиком.

Так, закинувши куртку в пральну машинку-автомат та не налаштувавши її на відповідний режим, ви ризикуєте розпрощатися зі своїм теплим другом уже після першого прання. Щоб цього не сталося, врахуйте певні моменти.

1. Пуховик потрібно прати в делікатному режимі. Температура води для більшості пухових виробів не повинна перевищувати тридцяти градусів, хоча деякі виробники допускають сорокаградусний температурний режим.

2. Для прання пуховика використовуйте рідкі миючі засоби. Це може бути рідкий порошок, рідке мило або навіть шампунь. Додавати пом’якшувачі та антистатики не рекомендується.

3. Після того, як пуховик випереться, слід ретельно його прополоскати. Якщо полощете в машинці, можете полоскати у 2-3 цикли. Віджим пуховика допустимий тільки при низьких оборотах.

4. Щоб на пуховику не залишалося розводів, сушити його також потрібно особливим способом. Витягши пуховик з пральної машини, треба його добре струснути, щоб розбити грудки пуху. Цю процедуру слід повторити під час сушіння кілька разів, інакше на пуховику залишаться розводи. Не рекомендується сушити пуховик безпосередньо на обігрівачах чи батареях. Краще за все сушити виріб в горизонтальному положенні.

5. Щоб покращити якість прання, вкиньте в барабан кілька тенісних м’ячиків – вони розіб’ють пух і допоможуть легше видалити бруд.

6. Пуховик не можна замочувати – цей процес безнадійно псує виріб.

7. Якщо під час сушіння ви помітили світлі плями, затріть їх чистою вологою ганчіркою. Коли виріб висохне, нанесіть на його поверхню спеціальний водовідштовхувальний спрей, який допоможе йому довше зберігатися чистим.


Інші новини розділу