6 порад, які допоможуть правильно організувати офісний простір Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 10:50 · Розділ: Суспільство

Фото з www.remontgrad.ru
Фото з www.remontgrad.ru

Психологи переконують, що правильно влаштований офіс здатен у декілька разів підвищити працездатність співробітників, що в кінцевому результаті позитивно позначиться на прибутках компанії. Крім того, офіс – це лице компанії, перше, на що звертає увагу потенційний клієнт; це основна складова іміджу, тому, як ви уже зрозуміли, економити на офісі не варто. Яким повинен бути сучасний офіс?

В першу чергу комфортним. А щоб домогтися максимального комфорту, як для співробітників, так і для відвідувачів, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

1. У кожного співробітника повинне бути своє робоче місце. При цьому меблі та інші приналежності повинні відповідати потребам людини. Тож бажано купувати крісла з можливістю регулювання спинки та висоти, щоб кожен міг налаштувати їх під свій організм. Столи краще вибирати з заокругленими кутами – так атмосфера в офісі буде менш напруженою. Подбайте і про те, щоб у кожному столі були відсіки та шухляди, куди б можна було складати канцтовари, широкий асортимент яких представлений на сайті http://kanc-koshik.com.ua/, документи та інші потрібні в роботі дрібнички – щоб вони не захаращували поверхню стола.

2. Забезпечте співробітникам особистий простір. Мінімум на кожного працюючого потрібно відводити півтора квадратних метри простору. В інакшому випадку вони отримуватимуть постійний стрес.

3. Якщо офіс великий за площею, спробуйте його зонувати. Зробити це можна за допомогою спеціальних меблів або скляних перегородок, на які можна повісити жалюзі, щоб зберегти можливість регулювання освітлення.

4. Що стосується останнього, то краще, якщо воно буде місцевим. Таке освітлення є найбільш комфортним для роботи, воно піднімає настрій та дозволяє відпочивати очам.

5. Особливу увагу при оформленні офісу слід приділити кольорам. Вибирати кольори меблів та стін необхідно не тільки з урахування останніх модних віянь та дизайнерських тенденцій, але й звертаючи увагу на особливості професії та бажану атмосферу.

Так, холодні кольори забезпечуватимуть ділову обстановку, вони змусять співробітників бути зібраними та організованими. Натомість теплі барви – відтінки оранжевого, бежевого, рожевого та жовтого сприятимуть дружній атмосфері. Ці кольори також спонукають до творчості.

6. І останній момент – зона відпочинку. Відведіть в офісі куточок, в якому співробітники зможуть відпочити від роботи. Покладіть тут диван чи кілька м’яких крісел, вазони, столик з журналами тощо.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.