Американці вимагають депортації Джастіна Бібера Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2014 08:06 · Розділ: Музика

Улюбленець підлітків Джастін Бібер останнім часом викликає дедалі більше роздратування. Цього разу він, схоже, переступив межу: американці вимагають депортації зірки та анулювання його зеленої карти.

На даний час під відповідною петицією, опублікованою на сайті Білого дому, підписалося більше ста тисяч мешканців країни, що мають американське громадянство. Документ вимагає видворити скандального канадського виконавця з країни.

В петиції говориться наступне: «Ми, народ Сполучених Штатів, хотіли б бачити небезпечного, безрозсудного, руйнівного і наркозалежного Джастіна Бібера депортованим, а його грін-карту - анульованою. Він становить загрозу безпеці наших громадян і чинить жахливий вплив на нашу молодь. Ми, народ, хотіли б прибрати Джастіна Бібера з нашого суспільства».

Під петицією підписалися більше ста тисяч громадян країни, тож, згідно з американськими законами, адміністрація країни просто зобов'язана її розглянути.

Петицію було опубліковано кілька днів тому. Причиною появи документу на сайті Білого дому став арешт Бібера в Майамі. Зірка перевищив швидкість та сів за кермо в нетверезому вигляді. Взявши на прокат Lamborghini, Бібер разом із ще одним зірвиголовою, відомим репером, влаштував перегони на дорозі. Однак поліція потушила запал юних порушників і доставила їх у відділення.

Крім того, поліція виявила, що права Джастіна прострочені, та й знаходився він під впливом марихуани.

При затриманні співак чинив опір поліції, викрикаючи та вживаючи нецензурну лексику. Однак трохи згодом його випустили: розмір застави склав дві з половиною тисячі доларів. Тепер Біберу загрожує тюремне ув’язнення терміном до півроку. До нього ж додадуться громадські роботи та чималий штраф.

Хлопця, схоже, докори сумління не мучать. Вийшовши з в’язниці, він хвацько вискочив на дах позашляховика, що стояв неподалік, і з радісною усмішкою привітав журналістів та шанувальників.

Бібер відзначився далеко не вперше. Він то швидкість перевищить, то марихуани покурить. За марихуану його ледь не запроторили до в’язниці у Швеції, але тоді вдалося все залагодити.

В минулому році Бібер розлютував мешканців Ріо-де-Жанейро, розмалювавши стіни місцевого готелю сумнівними по якості графіті. Трохи раніше аналогічний інцидент стався в Австралії - словом, куди б не поїхав молодик, всюди він так чи інакше переступає закон..

Джерело: www.newsru.com

Інші новини розділу