Солодощі зі смаком пива викликали обурення американських батьків Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2014 23:56 · Розділ: Події у світі

До чого тільки не вдаються виробники, щоб в умовах високої конкуренції залучити більше покупців на свій бік. Ось і недавно американська компанія-виробник Jelly Belly випустила на ринок скандальний продукт – мармелад зі смаком пива. Солодощі замість очікуваного фурору викликали обурення та гнів батьків.

Відома американська компанія, що займається виробництвом солодощів, вирішила випустити дивовижну новинку – мармелад зі смаком пива. Місцеві експерти та співробітники фірми прогнозували високий попит на продукцію, і їх очікування були досить сміливими. Та не так сталося як гадалося: батьки не захотіли купувати пивні солодощі своїм дітям.

Справа в тому, що співробітники компанії розраховували на дорослу аудиторію, тож гнів батьків був для них несподіваним та неприємним сюрпризом.

Однак бажаного ефекту досягти не вдалося – на офіційній сторінці компанії на Facebook розпалили дискусію обурені батьки, основним аргументом звинувачень яких було те, що компанія намагається присадити дітей на алкоголь вже з раннього віку.

Однак представники Jelly Belly вирішили заспокоїти розлючених споживачів, повідомивши їм, що ні граминки алкоголю їхній продукт не містить. Та це не подіяло: батьки заявили, що, скуштувавши таку цукерку, малюк неодмінно захоче дізнатися, яке ж воно на смак справжнє пиво.

Зауважимо, що обурення батьків викликало здивування представників компанії ще й тому, що раніше вона вже випускала продукти зі смаком алкогольних напоїв – бренді, коктейлів «Маргарита» та «Дайкирі», однак до цього часу все було нормально.

Отож у даному контексті представники компанії ще раз вирішили нагадати батькам, що продукція не випускатиметься у великих пачках. Та й розрахована вона на дорослих користувачів.

Тим не менше, як би не лаяли батьки солодощі зі смаком пива, цей продукт має і своїх прихильників – деякі дослідники вважають цей хмільний напій рушієм прогресу. Так, дев’ятнадцять тисячоліть тому люди почали засівати злаки зовсім не через потребу в хлібі, а в бажанні виготовляти слабоалкогольні напої. Хліб почали випікати набагато пізніше.

Ті, хто вживав пиво, мали краще здоров’я: напій є цінним джерелом вітаміну В і амінокислоти лізину. Крім того, у ньому не було бактерій, як у річковій воді.

Пиво також сприяло спілкуванню, тож у тих громадах, де варили цей напій, зв’язки встановлювалися набагато тісніші.

Джерело: www.metronews.ru

Інші новини розділу