Після зради чоловіка дружина вимагає від нього повернення донорської нирки Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2014 21:51 · Розділ: Медицина

Якими цинічними іноді бувають чоловіки, змогла переконатися недавно одна мешканка Великобританії, яка декілька років тому віддала своєму чоловікові власну нирку, врятувавши таким чином йому життя. Та чоловік самовідданості своєї дружини не оцінив, і скочив у гречку, та ще й з її подругою, а розлючена британка зажадала, щоб він повернув їй донорський орган.

Британці Саманта та Енді Лемб одружилися порівняно недавно – в 2007 році. Однак через деякий час новоспечену сім’ю спіткало нещастя: чоловік тяжко захворів, і йому знадобилася донорська нирка. Оскільки черга на донорські органи немала, а часу чекати не було, Саманта вирішила віддати коханому свій орган, незважаючи на небезпеку, яка їй загрожувала.

Пройшло ще трохи часу, а сім’ю чекала інша неприємність: Саманта запідозрила Енді в зраді. Врешті-решт вони розлучилися. Дізнатися про зраду Саманті допомогла «подруга», яка й виявилася коханкою Енді. Справжня тобі «Санта-Барбара»…

Тепер вона хоче повернути орган назад.

Саманта говорить, що зважилася б на операцію ще раз, і пожертвувала б свій орган знову, але тільки людині, яка справді на це заслуговує. А ось чоловіка вона вважає зрадником і облудником, то ж і такого відданого вчинку він не заслужив. Вона віддала свій орган, щоб Енді зміг бачити, як ростуть його онуки, а він вчинив негідно.

Що ж стосується Енді, то він клянеться, що не зраджував дружині. За його словами, він одразу намагався переконати дружину, що не слід проводити операцію, оскільки вона є небезпечною. Але та не погодилася.

«Я зобов’язаний їй своїм життям! Як би я міг після цього зрадити?!», - говорить Енді. У свою чергу він поскаржився, що сім’я Саманти завжди його недолюблювала. З подругою жінки, говорить Енді, у нього інтимних стосунків не було: він лише допомагав їй тренувати собаку.

Чи подаватиме жінка до суду, щоб відсудити органи законним шляхом, не повідомляється.

До речі, донорські органи частенько стають причиною позовів. П’ять років тому один американець подав позов на свою дружину, вимагаючи або повернення донорської нирки, яку він віддав їй до розлучення, або ж відшкодування суми в півтора мільйона доларів. Свій позов американець мотивував тим, що нирка – це спільне майно, і його слід або повернути, або ж відшкодувати вартість половини донорського органу. Однак суд повважав доводи американця непереконливими, і ніякої компенсації він так і не отримав.

Джерело: http://www.km.ru/zdorove/

Інші новини розділу