П'яна мешканка Німеччини спустила в унітаз 400 000 євро, виграних у лотерею Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2014 19:39 · Розділ: Події у світі

Напевне, всі ми хоча б раз в житті мріяли виграти в лотерею. Несподіване багатство, яке б звалилося на нашу голову, навряд чи могло когось засмутити. І навіть в найгірших снах ми не могли б припустити, що змиємо виграні гроші в… унітаз.

Тим не менше, саме так вчинила одна мешканка Німеччини, що виграла в лотерею чотириста тисяч євро. Замість того, щоб кудись вкласти гроші, добре відпочити чи купити щось дійсно вартісне, вона вчинила несподіваним чином: весь виграш спустила в унітаз. І зробила це вона для того, щоб її багатство не дісталося нікому іншому.

Сталася ця подія в життя Ангели Майєр (Angela Maier). Дізнавшись, що їй пощастило виграти в лотерею, та ще й таку велику суму, жінка неабияк зраділа. Та дуже скоро на зміну радості прийшло спантеличення, а потім і гнів: жінка зрозуміла, що не зможе скористатися грошима.

Однак неприємні звістки прийшли трохи пізніше.

А спочатку, нічого не підозрюючи, Ангела забрала гроші (це були чеки на суму в 400 000 євро) і почала думати, куди б їх витратити. Але неприємна звістка звела нанівець всі радісні передчуття Ангели – їй прийшов рахунок на оплату послуг по догляду за її покійним чоловіком.

Зрозумівши, що відвертітися від оплати не вдасться, жінка неабияк розлютилася. Й тут вона вирішила, що, раз уже так сталося, сам Бог велить їй випити трохи шаманського – стрес зняти та хоч трохи радості в життя привнести. Але це «трохи» обернулося п’ятьма пляшками ігристого напою, і, як і слід було очікувати, жінка неабияк сп’яніла. Тоді нова хвиля гніву охопила її: Як? Невже хтось інший скористається її грошима? Не бути цьому!...

І тоді вона вирішила спустити чеки в унітаз. Зібравши докупи весь виграш (а це був досить вражаючий об’єм паперу – вісімсот чеків по п’ятсот євро кожен), вона почала спускати цінні папери в унітаз.

Чек за надані чоловікові послуги оплатити було нічим, і Ангела постала перед судом. Суд уважно вислухав її історію, і прийняв рішення, згідно з яким жінка змушена заплатити суму в розмірі чотирьох тисяч євро. На цім справу буде завершено.

До речі, це вже не перший випадок, коли переможці лотерей відмовляються від своїх виграшів. Щоправда, відомі випадки, коли вони робили це в куди благородніших цілях.
Так, канадський пенсіонер Том Кріст (Tom Crist) відмовився від сорока мільйонів доларів, віддавши їх на благодійність.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу