Кілька ідей відкриття бізнесу без стартового капіталу Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2014 15:13 · Розділ: Економіка

Фото з сайту infobusiness2.ru
Фото з сайту infobusiness2.ru

Прагнучи знайти ідеальне джерело доходів, чимало людей відкривають власний бізнес. Переваг такий крок має безліч: відносна незалежність, можливість росту та розвитку, а отже, й збільшення доходів, та багато всього іншого. Тим не менше, далеко не у всіх є стартовий капітал для відкриття бізнесу. Тому багатьох цікавить, як можна почати бізнес з нуля.

Яким би неймовірним це не виглядало, якщо у вас є достатньо терпіння та наснаги, нестримне бажання чогось в житті досягти, ви зможете домогтися успіху. З вкладеннями та інвестиціями це можна зробити швидше, за відсутності стартового капіталу доведеться витратити більше часу. Та в обох випадках бізнес з нуля – МОЖЛИВИЙ.

З чого ж почати? Один з найпоширеніших варіантів – це навчання та репетиторство. Володіючи знаннями в певній галузі, ви преспокійно зможете поділитися цими знаннями з іншими. Щоправда, досить часу доведеться витратити на напрацювання клієнтської бази, та й дохід на перших порах навряд чи назвеш стабільним. Але згодом ви зможете арендовать помещение й організувати свій навчальний центр. Перевагою даного виду заробітку є те, що ви можете проводити заняття як вдома, так і приїжджаючи до клієнтів, або ж займатися через Інтернет.

Якщо ж ви за освітою юрист, бухгалтер чи психолог, можете заробляти на консультаціях. Юридичні консультації та психологічні поради завжди затребувані, а в режимі онлайн ви зможете діяти оперативно та без зайвих затрат.

Мінімальних початкових вкладень вимагає і створення кур’єрської служби. Спершу ви зможете працювати самі, а згодом візьмете на роботу кількох співробітників. Все, що для цього знадобиться, це мобільний телефон, ідеальне знання міста та клієнтська база.

Якщо ж ви полюбляєте рукоділля, заробляння грошей для вас не повинне бути складною справою. Ручна робота завжди ціниться високо, якщо ж ви відточите свою майстерність, то зможете заробляти чималенькі суми. Продавати товари ручної роботи можна на спеціалізованих сайтах, в соціальних мережах та на аукціонах. Спочатку буде нелегко, але згодом ви зможете налагодити лінійне виробництво тих чи інших речей.

І запам’ятайте золоте правило успішного бізнесу, якого повинні дотримуватися початківці: перший прибуток завжди вкладайте в розвиток своєї справи. Чиніть аналогічно і з другим та третім прибутком. І лише коли ваш бізнес вийде хоча б на задовільний рівень, можете змінити тактику.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.