Італійська поліція розшукує пробірку з кров'ю Папи Римського Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2014 08:46 · Розділ: Події у світі

Коли злодії крадуть гроші, коштовності чи витвори мистецтва, нічого дивного у цьому немає: в погоні за збагаченням вони і йдуть на злочин. Та коли основним об’єктом злочину є кров, це вже стає досить дивним.

Зараз італійська поліція намагається з’ясувати, хто ж вкрав пробірку з кров’ю колишнього Папи Римського Іоанна Павла ІІ. Пошуками займається більше п’ятдесяти чоловік особового складу, до справи залучили надресированих відповідним чином собак.

До моменту крадіжки невеличка пляшка з кров’ю зберігалася в стінах церкви Сан-П'єтро-делла-Йенко, розташованій в місті Л’Акуїла. Місто знаходиться в гористій місцевості, і сюди Іоанн часто любив приїжджати, щоб відпочити та покататися на лижах. А в церкві, про яку йде мова, понтифік одного разу сховався від негоди.

Крадіжка особливо вразила ревних прихильників християнства та й взагалі віруючу громадськість. Тим більше, що у світі є всього три посудини, в яких сьогодні зберігається кров Іоанна Павла II.

Що ж стосується інциденту, то, за повідомленням представників офіційних органів, крадіжка сталася вночі.

На даний час місцева прокуратура порушила кримінальну справу за фактом злочину.

Кому знадобилася пробірка з кров’ю і хто за всім цим стоїть, належить з’ясувати поліції. Одна з версій – діяльність сатаністів, хоча більшість цю версію відхиляє, підтримуючи радше ідею про якогось релігійного фанатика.

Справа в тому, що найближчим часом – у квітні цього року – Іоанна Павла ІІ Ватикан планує зарахувати до лику святих Римської католицької церкви. Тож викрадена пробірка становитиме неабияку цінність, як в духовному (для фанатиків та віруючих), так і в матеріальному плані.

До речі, викрадення крові Папи Римського – не перший інцидент у своєму роді: випадки, коли зловмисники викрадають речі, що належали відомим особистостям, трапляються доволі часто.

Трохи раніше, для прикладу, зловмисники зробили спробу викрасти прах знаменитого психоаналітика, батька психоаналізу, Зигмунда Фрейда. Урна з прахом ученого була добряче понищена, та все ж її було врятовано. При цьому прах Фрейда зберігається в унікальній давньогрецькій посудині, тож достеменно невідомо, що саме стало об’єктом викрадення. Після інциденту працівники крематорію, в якому зберігаються останки знаменитого ученого, вирішили помістити урну під охорону - раптом знову хтось захоче її викрасти...

Джерело: www.vesti.ru

Інші новини розділу