Вчені з'ясували, скільки разів за життя нам розіб'ють серце Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2014 18:57 · Розділ: Життя

Нещодавно британські вчені, які вже давненько прославилися безглуздими дослідженнями, вирішили підрахувати, скільки разів за життя середньостатистичній людині розбивають серце. Результати, які вони отримали в ході опитуванні кількох тисяч учасників, виявилися доволі цікавими.

В опитуванні вчених взяло участь більше двох тисяч британців, представників обох статей. При цьому в опитуванні взяли участь виключно ті, хто вже знайшов собі ідеального партнера, з яким готовий прожити решту життя.

Підсумувавши отримані відповіді, вчені з’ясували, що до того моменту, коли особисте життя учасників експерименту налагодилося, і вони знайшли собі ідеальних партнерів, їм в середньому двічі розбивали серця. При чому стосується це як чоловіків, так і жінок.

В ході опитування було зібрано й інші статистичні дані: виявляється, протягом життя жінки цілуються приблизно з п’ятнадцятьма представниками сильної статі. З сімома в них зав’язуються тривалі стосунки, при чому хоча б два романи протримуються більше року.

І практично у кожної жінки в житті трапляються випадкові статеві зв’язки, при чому не один раз чи два, а цілих чотири. За все життя, як твердять британські дослідники, жінки здебільшого закохуються всього двічі.

Як і слід було очікувати, життя представників сильної статі куди бурхливіше. Вони цілують шістнадцять жінок і заводять не менше десяти романів. На випадкові статеві взаємин середньостатистичний британець зважується лише шість разів. А ось закохуються чоловіки також нечасто - всього два рази протягом життя.

Результати досліджень більш-менш співпадають з дослідженнями, проведеними раніше компанією Durex, згідно з якими протягом життя у жінок є приблизно сім сексуальних партнерів. Напевне, випадкові зв’язки в якості партнерів не враховуються. Для чоловіків цей показник вимірюється числом 12.

При цьому дослідники з’ясували, що в людей творчих професій сексуальних партнерів за життя десь у три-чотири рази більше, ніж у тих, хто займається механічною роботою.

Якщо ж говорити про національні особливості занять сексом, то лідирують серед інших націй китайці: в середньому за життя на одного китайця припадає дев’ятнадцять партнерів, тоді як на в’єтнамців, яких можна вважати найбільш цнотливою нацією, - всього три.

При цьому жінки схильні применшувати кількість сексуальних партнерів, а чоловіки навпаки.

Джерело: http://www.wday.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.