8 способів подолати лінь копірайтеру Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2014 12:23 · Розділ: Цікаві факти

Фото vaan32.ru
Фото vaan32.ru

Популярність копірайтингу як способу заробітку росте нестримними темпами. І сьогодні знайдеш все менше й менше людей, які б не пробували себе на цій стезі. Та попри популярність копірайтингу далеко не всім вдається розвиватися далі, й більшість відсіюється вже на перших порах. Чому? Та тому, що кожен копірайтер, навіть найбільш успішний, стикається з низкою труднощів, подолати які вдається тільки найбільш упертим та самовпевненим. І один з найбільших жахів, які переслідують представників цієї Інтернет-професії, є… лінь. Так, чим більше вона захоплює нашу свідомість, тим ближче ми підходимо до провалу.

І якщо на інших роботах можна просто «вбивати» час, то за безцільно прожиті години копірайтеру ніхто не заплатить. Та й замовник – не начальник, тож коли вже з’являється бажання «нічогонеробити», зупинити його часом буває вкрай важко. Висновок напрошується один: долати лінь копірайтеру потрібно одразу, як тільки вона зароджується. Як це зробити?

1. Щоб викликати в собі бажання попрацювати, спробуйте нічого не робити. Абсолютно нічого. Хоча б протягом десяти-двадцяти хвилин постійте посеред кімнати в тишині, відганяючи від себе навіть найменші натяки на думки. Повірте, така бездіяльність дуже швидко вам надокучить, змушуючи повернутися до комп’ютера і з новими силами взятися за виконання замовлень.

2. Якщо працювати геть неохота, змусьте себе попрацювати хоча б протягом п'яти хвилин. Часом взятися за справу буває тяжче, ніж виконати саме завдання, тож якщо ви морально готуватимете себе до багатогодинної роботи, організм підсвідомо вмикатиме супротив. Та якщо ви вирішите зайнятися справами протягом якихось п’яти хвилин, все складеться зовсім по-іншому: що там п’ять хвилин, подумає наш мозок, і непомітно налаштується на роботу. А далі вас уже не зупиниш. Роботу буде виконано, і ви залишитеся задоволені, адже в будь-якому випадку зробите більше, ніж очікували.

3. Не відволікайтеся на сторонні дрібниці. Ретельно фільтруйте контент, вибираючи тільки корисну інформацію, як, наприклад, на сайті http://www.content-studio.net.ua/. Не варто щоп’ять хвилин перевіряти почту та перечитувати повідомлення, забудьте хоча б на час роботи про соціальні мережі. Поставте собі своєрідні табу та обмеження, відмовляйтеся від тривалого читання сторонньої інформації.

4. Намагайтеся поділити всю роботу на кілька етапів, адже непочатий край роботи страхає куди більше, ніж невеликий відрізок чергового завдання. Між етапами можете робити невеликі перерви.

5. Забудьте про повсякденність. Ніякого миття посуду чи прибирання в квартирі – це ви зможете зробити у вільний від роботи час. Такі, здавалося б, корисні заняття відволікають нас від головного, і в результаті наприкінці дня ми виявляємо, що практично нічогісінько не встигли зробити.

6. Прокидайтеся вранці й одразу беріться за роботу. Попри те, що біологічний годинник – справа вельми особиста, сови, точнісінько так, як і жайворонки, можуть працювати зранку. При цьому працювати ефективно. Пересильте свій організм хоча б декілька днів поспіль, і ви зрозумієте, що братися за роботу зранку не так уже й погано.

7. Дякуйте собі за зроблену роботу невеликими сюрпризами. Після кожного успішно виконаного етапу робіть собі невеликий подарунок у вигляді п’ятихвилинної прогулянки, чашечки кави чи смачного тістечка. П’ять хвилин, витрачених на улюблену справу, не заберуть у вас багато часу, а ось організм отримає необхідну йому порцію задоволення і подякує вам високою працездатністю.

8. Ну і, звісно, ще один спосіб подолати лінь – старий як світ. Пам’ятаєте, як гласить народна приказка – «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні». Зробіть її своїм життєвим кредо.

Завтра для більшості з нас - найскладніший день, адже все, що ми не хочемо робити сьогодні, ми відкладаємо на завтра. Коли настає «завтра», і ми розуміємо, що з об’ємом роботи знову не справитися, частину справ знову доводиться відкладати на потім. І цей ланцюжок може тягнутися дуже довго.

Щоб цього не сталося, зробіть більше уже сьогодні. Та це зовсім не означає, що ви повинні віддати роботі увесь свій час: просто реально оцініть свої можливості, і беріть такий об’єм роботи, який ви реально зможете осягнути.


Інші новини розділу