6 очевидних переваг настінних обігрівачів Автор: lesya · Опубліковано: 27.01.2014 20:48 · Розділ: Цікаві факти

Коли за вікном лютують морози, питання додаткового обігріву приміщень стає особливо актуальним. А оскільки централізоване опалення далеко не завжди оперативно реагує на температури повітря за вікном, та й ціни на газ змушують економити тих, у кого індивідуальне опалення, все більше людей звертають увагу на конвектори та різного роду обігрівачі.

Вибір додаткового (чи основного) джерела тепла залежить від цілої низки факторів – площі приміщення, кількості споживаної енергії, рівня ККД і, звісно ж, вартості. Та сьогодні мова піде про один з найпопулярніших видів обігрівачів – настінні інфрачервоні обігрівачі.

Виготовлені у вигляді чарівних пейзажів, вони не лише зроблять вашу квартиру теплою, але й стануть прекрасним доповненням інтер’єру, а в процесі експлуатації приладу ви зрозумієте, що зробили правильний вибір.

Переваг, які дарує настенный обогреватель, чимало.

1. Найперше, що слід відзначити, це економічність приладу. Остигає він досить довго, тому навіть у вимкненому вигляді продовжує випромінювати тепло. В кінцевому результаті все це виливається в суттєву економію на електроенергії.

2. Інфрачервоні промені, випромінювані обігрівачем, нагрівають предмети, що знаходяться на їхньому шляху, і вони стають додатковими джерелами тепла.

Фото з rata.kiev.ua
Фото з rata.kiev.ua


3. Настінні інфрачервоні обігрівачі є досить безпечними в плані експлуатації. Температура їхньої поверхні не піднімається вище позначки в 75 градусів за Цельсієм, отже можливість отримати опіки – виключена. Це особливо актуально, якщо в домі є діти: маленькі непосиди, навіть притулившись до обігрівача, отримають шкоди не більше, ніж від звичайної батареї.

4. Настінні обігрівачі дозволяють економити простір, тому в невеликих квартирах чи офісних приміщеннях вони просто незамінні. Такий пристрій легко монтується на стіну, а при потребі так само легко знімається, тож вам не доведеться шукати місця, де б примостити обігрівач так, щоб він не заважав та ще й при цьому ефективно обігрівав приміщення.

5. Ще одну беззаперечну перевагу настінних обігрівачів повноцінно можуть оцінити жінки. Прибираючи в квартирі та натикаючись на дроти від усієї можливої техніки, часом з себе виходиш, поки все розплутаєш та доведеш до ладу. У випадку з настінним обігрівачем ваша підлога буде вільною, а це означає, що на заваді підмітанню не стане ненависний шнур обігрівача.

6. На останок поговоримо про інтер’єр. Виробники обігрівачів сьогодні чимало уваги відводять естетичному аспекту, тому вибрати обігрівач, який не те що не псуватиме інтер’єру, але доповнюватиме його, дуже просто.


Інші новини розділу